Ločeno hrane: meni za en teden za hujšanje

poseben menu hrana za tedenDanes, prehrana ločevanje hrane ni več nekaj novega in neznanega. Nasprotno, skoraj polovica domačih zvezdniki trdijo, da tak ali drugačen način, so uporabili to metodo za hitro odpravo teže. In medtem ko zdravniki trdijo o koristi ali škode te variante diete za hujšanje, in fiziologi trdijo, da je kriv za to, da veliko ljudi, ki sledijo prehrane preprosto ne more absorbirati tradicionalne jedi, dietetičen izberite ločenih obrokov. Kako pravilno narediti meni, ne mešanje beljakovin in ogljikovih hidratov?

vsebina:


Načela ločenem menija hrane

Ponavadi meni za teden dni, je človek pripravljen med prehransko dogme in ekonomske učinkovitosti. Večina strokovnjaki za prehrano trdijo, da je za ohranjanje dieta za hujšanje je lažje, če nadomestni živila, dobili dovolj vitaminov z različnimi zelenjave in sadja vsak dan in na splošno pripravljajo sami različnih jedi brez ponavljanja pogosteje kot dvakrat na teden. Dejstvo je, dal to v praksi je težko, ker si kupujejo določen nabor izdelkov za en teden in ne more vedno nadomestno "hrana paleta."

Ločeno hrane: meni za en teden za hujšanje
Meni za teden v ločenem krmi

Lahko uporabite preprost princip pri nabavi izdelkov in pripravo menija:

  • nakup 3 različne vrste beljakovinski izdelki, na primer, piščančje prsi, trske, puste govedine v znesku, ki je potreben za vas, za en teden;
  • jih dopolniti s 5 vrst zelenjave - zelenice, zelje, pesa, korenje, paradižnik in kumare;
  • kupi poleg 2-3 vrst sadja: jabolka, agrume, na primer, hruške;
  • nakup 2-3 vrst različnih žit za kuhanje kašo in ogljikovih hidratov stran jedi za zelenjavo.

Preprost način za pripravo dnevni jedilnik za ločeno oskrbo z električno energijo, je, kot sledi:

  • za zajtrk ješ kašo z zelenjavo,
  • za kosilo vsak dan kuhate različne kosmiče ali jesti del beljakovin proizvoda in zelenjave solata vseh zelenjave;
  • Za večerjo si vzeli vnaprej kuhano piščančje prsi ali ribe plus zelenjave;
  • prigrizek drugačen sadja, pri čemer pazimo, da ne bo "ponoviti" ves dan.



Meni za teden Cynthia Sass

Vendar pa je ta shema - ni edina možnost. Če ne lahko prihranite denar na izdelkih, uporabite meni, priporočeno v času, ko je revija "Shape-ZDA" prehrano Cynthia Sass.

1. dan

Zajtrk: ovseni kosmiči brez sladkorja, plus pire iz kivija smoothie
Malica: hruška
Kosilo: 300 gramov zelene solate brez povoja, 120 g belega rib
Prigrizek: 30 gramov orehov (prednostno sprejmejo mandlji in orehi, indijski oreščki in ne arašidi)
Večerja: del testenine (40 g suhih testenin na obrok), veliko paro zelenjave
Čez dan še vedno dovoljeno predgriz 1 proteinski izdelek v kombinaciji z 1-2 žlice mešati zelenjave solato, če lačni

2. dan

Zajtrk: 5 beljakov, kuhano na suhi ponvi, plus del dušeno špinačo in prelivom oljčnega olja
Malica: 200 g jagod in grška nemastnega jogurta
Kosilo: 200-300 ml pire juha z brokolijem, krompir, grah, malo polnozrnatega kruha
Prigrizek: sadje ali suho sadje, lahko nadomestimo delom zelenjave solata
Večerja: 200-300 g mesa ali ribe, paro zelenjavo

3. dan

B: 200 gramov ovsenih kosmičev v vodi, hruške
Prigrizek: 30-40 gramov suhe marelice
Kosilo: sendvič na polnozrnat kruh z zelenjavo, brez beljakovin "vključki"
Prigrizek: 200-300 ml napitek iz kateregakoli sadja kombiniranega
Večerja: 200-300 gramov dušena ptic plus paro zelenjavo

dan 4

Zajtrk: Orange, ki služijo kaša iz vseh celih zrn
Kosilo: par pečenih jabolk s cimetom in medom
Kosilo: 100 gramov rib, del paro zelenjavo, zelenjavna solata
Snack: sir, 100-200 g
Večerja: govedina služiti s paro zelenjavo ali solato

dan 5

Zajtrk: 1 jabolko, košček sira
Malica: vse sadje in jagode, v kombinaciji z drugimi
Kosilo: zelenjavna juha, del testenine z zelenjavo omako
Malica: zelenjavna solata
Večerja: 200-300 g kozic, del zelenjave solata

Ločeno hrane: meni za en teden za hujšanje

dan 6

Razrešnica - jesti 5 obrokov zelenjave ali 5 obrokov sadja, v kombinaciji z drugimi

dan 7

Zajtrk: Polnozrnate palačinke moka, 200-300 gramov jagod
Malica: jogurt in jabolko
Večerja: 200-300 gramov mesa in kuhana zelenjava
Snack: del zelenjave solata z orehi
Večerja: 200-300 g rib in zelenjave gre super z njo

Vendar ne pozabite, da je to meni za teden - ocenjena, in vsaka oseba, ki mora biti neodvisno izračun kalorij. Pripravljen diete so ustvarjene samo dati splošno predstavo o tem slogu hrane.

Uspeh na koncu odvisna od tega, kako dobro ste "dobili" v kalorij in delom lahko večja ali manjša.

Spremenjen prehrana za moške bo pomagal tudi spletni kalkulator. Toda, če uporabljate "vgraditi" dieto, bo vsaj 30-40% več beljakovin in ogljikovih hidratov hrane.

To je poseben menu hrana za en teden ne pride v poštev iz Herbert Shelton in brez strogosti, ki jih vsebujejo teorijami naturopath.

Več o ABC zborov: na desni strani Združene izdelkov v ločenem krmi

Fitnes trener Elena Selivanov - še posebej za https://AzbukaDiet.ru/.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Ločeno hrana za SemenovaLočeno hrana za Semenova
Kako izgubiti človeka za 10 dniKako izgubiti človeka za 10 dni
Kaj je prehrana plesalcevKaj je prehrana plesalcev
Vegetarijanski meni za tedenVegetarijanski meni za teden
Montignacova metoda: Meni za teden in namiznih izdelkovMontignacova metoda: Meni za teden in namiznih izdelkov
Prehrana kemijske reakcije - meni, da rezultatiPrehrana kemijske reakcije - meni, da rezultati
Kremelj prehrana - MeniKremelj prehrana - Meni
Kako narediti burgerje sladkorne pese - svetovanje kuharjiKako narediti burgerje sladkorne pese - svetovanje kuharji
Diete in prehrana 500 kalorijDiete in prehrana 500 kalorij
Odgovor: škode ali koristi?Odgovor: škode ali koristi?
» » Ločeno hrane: meni za en teden za hujšanje

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea