Ducane prehrana Meni za vsak dan

Ducane prehrana Meni za vsak dan

Potem ko je v Evropi začelo pred mnogimi leti, Dukan Diet, končno, se je do naše države. Diet se je izkazal za zelo pozitivno, saj je prehrana, ki temelji na zapletenem dieto, ki vam bo zagotovila z prejema hranil v telesu. Nimate časa, da pogledam okoli, se dodatni kilogrami že odšel. Razmislite to dieto podrobneje.

vsebina:

Ducane prehrana Meni za vsak dan
Dukan Diet vsak dan


Lastnosti Dukan Diet.

Standardna Dukan Diet traja več mesecev in v tem času lahko vrgel do 15-20 kg. Glavni oder je faza prehrana napad. To traja od 3 do 7 dni, kar je odvisno od debelosti in funkcije telesa. V tej fazi, ki se uporablja v živilskih izdelkov, kot so beljakovine. Zaradi tega, vaše telo pripravlja temelje za svoje vitko telo in ima na tej podlagi in bo gradil svoj rezultat. Faza ima številne kontraindikacije, ki segajo od intoleranco za nekatere beljakovinskih izdelkov in konča s kroničnih bolezni želodca in črevesja. Seveda, Ducane prehrana prepovedano nosečnice dekleta in doječe matere. V prvi fazi stresa na telo bo previsoka in ga bolj izpostaviti in njen otrok - je zelo nespametno.


Ducane prehrana za 1 teden. meni vzorec za vsak dan.

Ta prehrana je poenostavljena različica. Čeprav je ime ni povsem pravilna. S to dieto lahko izgubijo težo hitro, vendar pa bo primerljiva s fazo napada v glavnem Dukan Diet. To pomeni, da bi bile omejitve precej hudo.

Gredo neposredno v dnevnem meniju.


Ponedeljek.

zajtrk:

  • Jajca. 2 kosa
  • piščančji file
  • Zeleni čaj.

kosilo:

  • nemasten jogurt
  • meso paro

malica:

  • palačinke

večerja:

  • Piščančje fileje ali morski sadeži


Torek.

zajtrk:

  • Umešana jajca s šunko ali slanino
  • čaj

kosilo:

  • Morski sadeži in ribe za nekaj

malica:

  • otrobi
  • zeleni čaj

večerja:

  • Jajca. 2 kosa
  • solatni zelenicah


Sreda.

zajtrk:

  • piščančji file
  • Goji jagode
  • sir
  • zeleni čaj

kosilo:

  • piščančji file
  • mlečni napitek

malica:

  • skuta

večerja:

  • piščančji file
  • Jajca. 2 kosa


Četrtek.

zajtrk:

  • sir
  • umešana jajca
  • čaj

kosilo:

  • nemasten jogurt
  • piščančji file

malica:

  • ovseni otrobi
  • Goji jagode
  • zeleni čaj

večerja:

  • Ribe paro ali ušes


Petek.

zajtrk:

  • jogurt
  • otrobi

kosilo:

  • parjena ribe
  • skuta

malica:

  • morski sadeži

večerja:

  • meso paro


Sobota.

zajtrk:

  • Umešana jajca s šunko
  • čaj

kosilo:

  • piščančji file

malica:

  • otrobi
  • Jajca. 2 kosa

večerja:

  • čaj
  • morski sadeži


Nedelja.

zajtrk:

  • omleta
  • čaj

kosilo:

  • otrobi
  • parjena ribe

malica:

  • čaj

večerja:

  • piščančji file


Dukan Diet za en mesec.

Ducane prehrana Meni za vsak dan
Dukan Diet: Meni za vsak dan, faza napaka, tabela

V bistvu je to prehrana je redko na mesec gre naprej. Veliko ljudi svyknuvshis s pravili prehrane, je še naprej za več mesecev. Težko je šele v začetni fazi, nato pa se je seznam dovoljenih izdelkov povečala, kar omogoča pripravo jedi katere koli kompleksnosti.

Ducane prehrana Meni za vsak dan
Beljakovine prehrana za hujšanje vključujejo Duke meni za vsak dan

Ducane Dieta je razdeljena v 4 fazah. To so:

  • napad
  • menjavanje
  • določitvi
  • stabilizacija

Razmislite podroben meni za vsako fazo ne bomo. Te informacije so na voljo na naši spletni strani v obravnavanih temah. Bomo sporočamo le osnovne vidike.


Napad.

V fazi napada, smo izključili izdelke z nizkim deležem beljakovin. Dieta temelji na največje porabe jajc, glavne vrste mesa razen svinjine, kot tudi nekatere vrste zelenjave, ki bodo sestavine za stranske jedi. Kava, so gazirane in alkoholne pijače izključeni iz menija. Ti se bodo vrnili šele v zadnji fazi. Napad je najtežji čas za telo. Če menite, da vam ne bo uspelo, potem ustavite dieto. Ne mučite se še enkrat. Če ste preživeli ta teden, naslednji koraki boste imeli težav.


Menjavanje.

Dieta dodal celo vrsto zelenjave. Meni temelji na "1 na 1", to je prvi dan ješ meso in jajca, in drugi dan zelenjave.

Ta korak je prehod med napadom in se vrniti nazaj na vašo običajno prehrano.


Konsolidacija.

V bistvu nova v tej fazi ni nič. Si lahko uporabljajo majhne količine rdečega vina in hrane ocvrta na malo olja. "Namesto tega," so izdelki iz škroba povsem izločiti iz vaše prehrane. in krompir, da jih obravnavajo.


Stabilizacija.

Ta faza lahko traja v nedogled. Ti se bodo vrnili v svojo običajno prehrano in začnejo jesti v količinah, ki jih zahteva vaše telo. Vse prehrana vaše telo moral navaditi na novo obliko moči in količine hrane, zato teža ne bi smela iti nazaj. Edina stvar, ki prinaša to fazo, to beljakovin na dan. Enkrat na teden moraš imeti svoje telo, da razreši, ostanejo le beljakovin živila, ki ste jih uporabili v fazi napada. Ni druge omejitve.

Izberite vrsto Dukan Diet, ki je po vašem okusu. Ampak ne pozabite, da če se boste odločili ponoviti prehrane seveda, med njimi mora biti vsaj 2 meseca in ponovite prehrane ne more biti več kot 2-krat na leto.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Prednosti in škoduje za Ducane prehrane. Vse "prednosti" in "slabosti".Prednosti in škoduje za Ducane prehrane. Vse "prednosti" in "slabosti".
Recept za počitnice na Dukan Diet, stopnja napad: piščanec roll marmorjaRecept za počitnice na Dukan Diet, stopnja napad: piščanec roll marmorja
Recepti za Dukan Diet, fazo konsolidacije (konsolidacija)Recepti za Dukan Diet, fazo konsolidacije (konsolidacija)
Druga faza Ducane prehrana. "Zarisovanje črt". Značilnosti faze in dovoljenih izdelkov.Druga faza Ducane prehrana. "Zarisovanje črt". Značilnosti faze in dovoljenih izdelkov.
Diet Pierre Ducane: preglediDiet Pierre Ducane: pregledi
Piščančje kotletiPiščančje kotleti
Juhe zelenjaveJuhe zelenjave
Recept za Dukan Diet napad faze: piščanec pečenje s česnomRecept za Dukan Diet napad faze: piščanec pečenje s česnom
Dukan Diet in alkoholDukan Diet in alkohol
Beljakovine Dukan DietBeljakovine Dukan Diet
» » Ducane prehrana Meni za vsak dan

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea