Meni za 8. marec: okusne dietne jedi iz mesa in rib

Meni za 8. marec: okusne dietne jedi iz mesa in ribPraznična pojedina - resen test za organizem. In praznovanje mednarodnega dneva žensk - ni nobena izjema. Toda to ne pomeni, da dodatni kilogrami ne moremo izogniti: najboljši način je, da ne pridobivanje teže po počitnicah - da meni okusnih prehranskih jedi. Par počitniških receptov z nizko kalorično vam ponujamo kuhati za 8. marec.

Zdrava prehrana v času počitnic: solata s tuno in grenivke

To pikantna solata vsebuje sestavine, ki so zelo dostopne in ne zahteva veliko časa. Poleg tega tuna in grenivke - odlično skupaj, da pozdravlja vsako dieto.

Meni za 8. marec: okusne dietne jedi iz mesa in rib

Potrebne sestavine:

  • Tuna (konzervirane) - 1 banka
  • Bow (rdeča) - pc
  • solata
  • Grenivka - 1 kos
  • sojina omaka - 3 žlice. l.
  • medu (tekočine) - 2 žlici. l.
  • rastlinsko olje - 3 žlice. l.
  • Igrišče poper - po okusu
  • gorčica (pripravljeno) - 1 čajna žlička ..

Postopek za pripravo

  1. Začnimo ustvarjanju naše svetlo solato za zdravo prehrano med počitnicami pripraviti sestavine: grenivke čist, odstranite in narežemo na rezine plenochki tanko plastinkami- solato - trgati rukami- kumare - cut tanko poloskami- čebulo - tanke obročke.
  2. Prvi mix solata in tuna, dodamo, da je rezine grenivke, kumare in čebulo.
  3. Za nadev zmešajte gorčico, sojino omako, med, sok grenivke (ki ostane po rezanju) in olje.

Postrezite solata prehrane za praznično mizo, zalivanje preliv.

Okusen recept za 8. marec: meso sendvič z oranžno "Louis" omako

Meni za 8. marec: okusne dietne jedi iz mesa in rib

Dietna prehrana - to ni nujno, zelenjava in ribe. Zelo okusne recepte za 8. marec lahko vsebujejo mesne sestavine - nič manj koristno in nizkokalorično. Eden izmed takih recepti - naš sendvič iz piščanca in govedine v dvojni kotel z oranžno, od katerih je 100 g vsebuje približno 77 kcal.

Potrebne sestavine:

  • telečji - 0,5 kg
  • korenje - 200 g
  • oranžna - 2 kosa
  • piščančje prsi - 250 g
  • soli

Meni za 8. marec: okusne dietne jedi iz mesa in rib

Postopek za pripravo

  1. Pripravo mesnih sestavin za naše počitniške recept prehrana jedi: Cut kosov telečje prsi (skupaj) na 2 polovici dojke rahlo odbijajo. Začinite s soljo kose mesa.
  2. Korenje čista in narežemo na kocke so vzdolž tanke debeline približno 0,5 cm.
  3. Začeli bomo dodali sendvič: širjenje na kos telečje prsi kosa, na njej - plast korenje vrh - drugi del prsi in preostali kos telečjega mesa. Sidranje strukturo kulinarično nit, vezanje prihodnje sendvič znotraj in zunaj.
  4. Parnik krožnik položite rez krog na tanke rezine pol pomaranče, v centru sestavi bo naš sendvič, in okoli njega - ostanke korenja. Vklopite parnik za pol ure.
  5. Zdaj za omako: preostalih pomaranče in stiskali sok v ponvi (na nizki temperaturi) se uparimo iz nje odvečno tekočino. To traja 10-15 minut. Če agrumi niso zelo sladek, se lahko zgosti omako dodamo sladkor (1 ch. L.).

Postrezite mesno dieto sendvič priporočamo ohlajeno, v obliki razkosanih delov, zalivali z pomarančni omaki z brokolijem, brstični ohrovt ali solate.

Meni za 8. marec: okusne dietne jedi iz mesa in rib

Izbira nizko kalorično jedi za vašo praznično mizo na 8. marec, ne pozabite, da je tudi pri meni pomembno upoštevati zmernost in ne preveč jesti. Nato je gastronomska radost praznik ni ravno zakrili Gripa vesti o jedel.

Mogoče bi vas tudi zanima v članku:

Sladice iz sadja - nizko kalorično sladko miza na 8. marec

Lahke sladice marec 8: Enostavno in okusne recepte s skuto in čokolado

Prehranska meni za 8. marec

Najbolj okusne sladice hujšanje receptov s fotografijami

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Tekoče nizkokalorično hranoTekoče nizkokalorično hrano
Cod v ingverjem marinadi pod pero o Dragun "sončno razpolaganje"Cod v ingverjem marinadi pod pero o Dragun "sončno razpolaganje"
Najbolj okusne sladice hujšanje receptov s fotografijamiNajbolj okusne sladice hujšanje receptov s fotografijami
Prehranska solata s piščancemPrehranska solata s piščancem
Okusne in zdrave ribje jedi: solata iz pločevinkah in svežega tunaOkusne in zdrave ribje jedi: solata iz pločevinkah in svežega tuna
Tabula solata s tunoTabula solata s tuno
Lahke sladice marec 8: Enostavno in okusne recepte s skuto in čokoladoLahke sladice marec 8: Enostavno in okusne recepte s skuto in čokolado
Piščančji zvitki z ingverjem in jogurt omakoPiščančji zvitki z ingverjem in jogurt omako
Zelenjavne solate za hujšanjeZelenjavne solate za hujšanje
Diet odlična izbiraDiet odlična izbira
» » Meni za 8. marec: okusne dietne jedi iz mesa in rib

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea