Ribja solata z rdeče pese žele

Solata s pečeno ribo in rdeče pese žele. Ko sem videl to solato, najprej opozoril na fotografiji - zelo lepo videti svetle kose žele na splošno ozadje. In priprave, sem spoznal, da je žele ne le okras, temveč tudi odlično dopolnilo k ribe ... Po večerji, en sam kos škrlat v ploščah levo ...

• Skuša - 1 kos
• Kumara - 1 kos
• Peteršilj
• pese brozga (za žele) - 400 ml
• Limonin sok (žele) - 2 žlici. l.
• sojina omaka (žele) - 1 žlica. l.
• instant želatina (žele) - 1 žlica. l.
• limonina lupina (omaka) - 1/2 čajne žličke ..
• Oranžna Polet (omaka) - 1/4 čajne žličke ..
• Oljčno olje (omaka) - 2 žlici. l.
• Sol
• sveže mleti poper

Najprej bi omako. Za omako, morate Masiranje oljčnega olja limone in pomarančno lupino, dodamo sol in poper. Vse premešamo. Naj Infused ...

Za solato, moramo pečemo ali kuhamo ribe. Zaželeno je, da je šlo za manjša semena - boste izbrali manj od njih. Sem spekel majhno skuše. Preprosto zmešajte majaron, origano, sol in poper. Potresemo ribe s to mešanico in dal rezino limone. Ribe se postavi v rokavu za peko - in ga objavil v pečici, dokler kuhani. Ohlajene ribe je treba narežemo na majhne koščke.

Za srednja pesa žele očiščeni, narežemo na 4 dele. Vlijte vodo (0,5 litra) in kuhamo, dokler ga ne. Juha možganov (mu 400 ml levo I), dodamo sojino omako, limonin sok, poper, sol po potrebi, želatino. Mešamo, da se raztopi želatino. Vlijemo v kalup. Kalup lahko postavite kosov limone. Postavite v hladilnik za strdi. Zamrznjeno žele narežemo na majhne kocke. Kumare fino cut ne.

Razstaviti peteršilj v majhnih vejic. (Avtor priporoča, da se bolj in koriander, vendar mi ni všeč, zato le stroškovno peteršilj) Vsi sestavni deli so rahlo zmešamo, prelijemo preliv.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Prehranska solata s piščancemPrehranska solata s piščancem
Rdeča pesa v solatiRdeča pesa v solati
Tabula solata s tunoTabula solata s tuno
Prehranska majoneza domaPrehranska majoneza doma
Pet dni Sredozemska prehranaPet dni Sredozemska prehrana
Veganska majonezaVeganska majoneza
Solata "Španski Passion"Solata "Španski Passion"
Nizkokalorično kosilo: testenine s piščancem, špinačo in paradižnikNizkokalorično kosilo: testenine s piščancem, špinačo in paradižnik
Dietna hrana v multivarkaDietna hrana v multivarka
Del pečene ribeDel pečene ribe
» » Ribja solata z rdeče pese žele

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea