Prehranska meni za 8. marec

Prehranska meni za 8. marecPrehrana in tradicionalna praznična miza za večino od nas so nezdružljive, ker ponavadi praznik polna krepko, visoko kaloričnih obrokov. In marec 8 - ni nobena izjema, ravno nasprotno - Dan Ženski je bogata sladek pomanjkljivosti v obliki slaščic in čokolade. Ampak to ni razlog za paniko - meni kalorij počitnice lahko zmanjšamo z nizko kalorično receptov, ki združujejo okus in naklonjenost. Potrudili se bomo, da vam poziv, ustvariti prehransko meni za 8. marec za počitnice v resnici je bila uspešna tudi v prehrani.

Nizkokalorični recepti za 8. marec: vroče

Izbira glavno jed za počitnice mizo vaš glavni mejnik - zelenjave in pustega mesa in rib. Ko bi morala ta metoda priprave nizko kalorično recepti tudi varna za večino telo (sopari, dušenje, pečenje v foliji).

Prehranska meni za 8. marec

Na primer, lahko kuhamo začinjene piščančje kebab v ingver in jogurt omako, nizkokalorično recept, ki jih lahko najdete s klikom na povezava. Ta jed je popolnoma v prehransko sestavo in zelo zanimiv okus.

Nič manj uporabne in okusne zavoji Polnjene piščančje meso v obliki, kadar se ga jemlje za polnjenje piščančjih prsi, in kot nadev - sir.

Prehranska meni za 8. marec

Za tiste, ki raje nizkokalorična non-mesne jedi, ki jih ponujamo, da bi poskušali speči ribe v folijo mariniran paradižnik, čebulo, sojino omako in limono z začimbami. Jed Izkazalo se je, svetlobo in občutljivo. Recept pečen serija rib lahko ogledate tukaj.

Slastni recepti za praznik: prigrizki

Idealna rešitev za tiste, ki bodo praznovali mednarodni dan žensk kot del prehrane - zelenjave solato z lahkim prelivom v obliki rastlinskega olja, nemasten jogurt ali kislo smetano. Prednost je treba dati nizko kalorično prigrizki izdelkov, kot so kumare, zelje, paprika, zelena, špinača, peteršilj, paradižnik, solato. Primeri takih prehranskih solate mogoče najti tukaj.

Prehranska meni za 8. marec

To se lahko šteje tudi nizkokalorična recepte za praznične solate s piščancem ali govedino, ribe in morski sadeži, kot tudi z nizko vsebnostjo maščob sirov. Obvestilo zelo izvirno topla solata recept, ki vsebuje goveje meso, sladko papriko in zelje. Posebna izpopolnitev prigrizek daje oranžno in sojino omako.

Nizkokalorična recepti za 8. marec: sladice

Kot je sladica za mizo počitnic bolje izbrati nizko kalorično jedi iz sadja, jogurt in skuto v narastek, solata, žele, pijače, sladoled ali sorbet. V tem primeru, mlečne sestavine so bolje, da se z nizko vsebnostjo maščob, in sadje dati prednost jabolka, ananas, citrusov in suho sadje.

Kot primer zelo okusno nizkokalorična jedi prehrani skuto in ananasa lahko povzroči ta recept. Sufle na tem receptu postane zelo enostavno in okus in vsebnost kalorij.

Zelo okusna pijača vaše praznično pojedino lahko prehrana milkshake z ananasom, ki je preprost recept tukaj.

Prehranska meni za 8. marec

Če želite izbrati okusno nizkokalorično recept za počitnice za sladko tabeli, se lahko prenesejo na povezava, je na voljo izbor zanimivih sadnih solat za hujšanje iz različnih sestavin.

In še ena pomembna točka: da vaše prehrane meni za 8. marec, ne pozabite združljivosti proizvodov, ne le v jedi, temveč tudi jedi skupaj.
Srečno praznik brez telesne mase!

Mogoče bi vas tudi zanima v članku:

Sladice iz sadja - nizko kalorično sladko miza na 8. marec

Lahke sladice marec 8: Enostavno in okusne recepte s skuto in čokolado

Meni za 8. marec: okusne dietne jedi iz mesa in rib

Najbolj okusne sladice hujšanje receptov s fotografijami

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Diet zelenjavna juhaDiet zelenjavna juha
Najbolj okusne sladice hujšanje receptov s fotografijamiNajbolj okusne sladice hujšanje receptov s fotografijami
Montignacova metoda: Meni za teden in namiznih izdelkovMontignacova metoda: Meni za teden in namiznih izdelkov
Recept za počitnice na Dukan Diet, stopnja napad: piščanec roll marmorjaRecept za počitnice na Dukan Diet, stopnja napad: piščanec roll marmorja
Lahke sladice marec 8: Enostavno in okusne recepte s skuto in čokoladoLahke sladice marec 8: Enostavno in okusne recepte s skuto in čokolado
Diete in prehrana 500 kalorijDiete in prehrana 500 kalorij
Diet 6 cvetnih listov - hujšanje z igranjemDiet 6 cvetnih listov - hujšanje z igranjem
Kim Protasov prehrana - recepti in jedilnikiKim Protasov prehrana - recepti in jedilniki
Prehranska zajtrk vsak dan. Večina priljubljenih receptov za hujšanjePrehranska zajtrk vsak dan. Večina priljubljenih receptov za hujšanje
Meni za 8. marec: okusne dietne jedi iz mesa in ribMeni za 8. marec: okusne dietne jedi iz mesa in rib
» » Prehranska meni za 8. marec

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea