Meni za varanje. Vse pravilnega ravnanja "nakladanja dni"

Meni za varanje. Vse pravilnega ravnanja Kaj je varanje? Varanje ali "dieto slepar" se je razvil ameriški dietetik Paul Rivas in hitro pridobil popularnost v mnogih državah po svetu. Predpogoj za "prehrana goljuf" izum postal večni spopad med željo in voljo. Ni vsakdo je lahko sedel za dolgo časa na posebni dieti, brez členitve. Goljufanje je ravno izumil za takšno hujšanje.
Toda v resnici, je glavna naloga goljufanja ni zagotoviti hujšanje osebi možnost, da se razvajajte dobrote. Paul Rivas zelo dobro premišljena mehanizem tej dieti. In je poslala dati telesu kratek odmor in spodbuditi bolj intenzivno izgorevanje maščob. Varanje deluje pravilno, morate strogo držati varanje meni.

Meni za varanje. Vse pravilnega ravnanja

Goljufanje na dieti: kako deluje?

Ko je oseba dolgo časa držati nizko kalorično dieto, so resne spremembe dogajajo v njegovem telesu. Najprej, da upočasni presnovo. Drugič, zaradi pride do upočasnitev metabolizma učinka prej ali slej teža planota samo ustavi, telo ni več hujšanju.
Goljufanje tudi pomaga pri odpravi te težave:

Meni za varanje. Vse pravilnega ravnanja

  1. To daje vaše telo odmor. Pravilno izvedena "boot dan" pomaga telesu, da se ustrezno oskrbo s hranili, ne da bi to vplivalo na obliko.
  2. Goljufanje ustvari telo za stresanje, stimulira metabolizem. Teža ni na mestu, planota učinek nevtralizirati.
  3. Meni za varanje je sestavljena iz najbolj okusne in še zdravih izdelkov. Varanje bo prosim tiste, ki so lačni za okusno in priljubljeno hrano.

Meni za varanje. temeljna pravila

Meni za varanje. Vse pravilnega ravnanja

Ameriški strokovnjak za prehrano priporoča vara ob koncih tedna kot ob delavnikih lažje držati v običajni prehrani. Meni mora biti zdrava za varanje. Na dan varanje lahko jeste skoraj katero koli hrano. Glavno merilo za njihov izbor je le njihova uporabnost. Za uporabne izdelke - na bolje. Zato je tudi v boot dan pri hujšanju ne bi smela imeti vse, kar želim. Pod prepovedi še vedno mastne hrane, ocvrte v testo, pomfrija, sodo in drugimi dobrotami najbolj škodljive. Toda krožnik pire krompir z velikim kosom puste govedine, je čisto možno, da privoščiti.

Drugo pravilo goljufanja: ne bi smeli jesti. Tisti, ki preveč jesti med varanje, potrjujejo, da je polna, ne samo za poslabšanje zdravja in teže v želodcu, ampak vpliva tudi na težo. Če ste preveč jesti na varanje, potem vrne vsaj en kilogram je na voljo za vas.
za goljufanje meni je sestavljen iz:

  • Zelenjava (število - v dnevnem obroku)
  • Beljakovine - meso, ribe, jajca, morski sadeži (1/4 obrok)
  • Ogljikovi hidrati - žitarice, kruh, krompir, stročnice (1/4 obrok).

Meni za varanje. Vse pravilnega ravnanja

Opozoriti je treba, da tudi na račun goljufanja do prednost počasi, "popravi" ogljikovi hidrati - polnozrnat žita in kruh, otrobi, fižol, beluši, testenine iz pšenične moke.

Seveda, je goljufanje dovoljeno, da si privoščite piškoti, čokolada, sladoled, je dovoljeno piti malo suho vino. Skratka, prepustite vse, kar je prepovedano med tednom. Paul Rivas spodbuja navijače svoje prehrane zdrave pameti in jedo vse v zmernih količinah.

Ko pravilno izvedena goljufali na naslednji dan, ko ste našli moč, da se vrnete k prehrani. Vendar pa je povečanje telesne mase ne bo zgodilo.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Dieta za 4 dni: izgubiti 4 kgDieta za 4 dni: izgubiti 4 kg
Stem celično zdravljenjeStem celično zdravljenje
Učinkovito hujšanje na ajde in kefir dietahUčinkovito hujšanje na ajde in kefir dietah
Prehrana Dr. Atkins: Preprost način, da se ustavi pridobivanje težePrehrana Dr. Atkins: Preprost način, da se ustavi pridobivanje teže
Ajda prehrana kefirAjda prehrana kefir
Želite, da izgubijo težo? Srečanje s potencialnimi pastiŽelite, da izgubijo težo? Srečanje s potencialnimi pasti
Plateau učinek za hujšanjePlateau učinek za hujšanje
Diet 6 cvetnih listovDiet 6 cvetnih listov
Stroga dieta bo hitro shujšatiStroga dieta bo hitro shujšati
Varanje - hujšanje z užitkom!Varanje - hujšanje z užitkom!
» » Meni za varanje. Vse pravilnega ravnanja "nakladanja dni"

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea