Ali tešče dni učinkovite?

Večina prehrano priporočajo tešče dni za hujšanje in ohranja zdravo telesno težo, in kot enega od elementov zdrave prehrane.
Oh prednosti tešče dni Veliko je bilo rečeno. Oglejmo si jih z vidika nekoga, ki v resnici pomagali, da se znebite odvečne teže.

Tako pregled žensk, redna praksa na tešče dni.

Za približno eno leto sem poskrbi tešče dni enkrat na teden. In v tem trenutku lahko rečem, da s prihodom naslednjega izmed njih naredi mi samo vesel čustva. Čeprav se na prvi Seveda sem moral izvajati prizadevajo za ohranitev dan. Ker sem bil človek, ni nagnjena, da se omeji močno hrano, še posebej sladka. Vendar je prišel čas, ko na videz ogledalo je še enkrat ne želijo.

To mi je pomagalo na 1. stopnji? Najpomembneje je, da morda - razumevanje domačih in sodelavcev. Vsi so se strinjali še enkrat, da ne spomni živilski en dan na teden. Cook moža in otrok, sem se potrudil prejšnji dan, tako da lahko ogreje na ta dan.
Vendar pa je zdaj, ko se telo uporablja, da sem lahko nositi pogledati v vsakem obroku, saj se zavedajo, da jutri bom tiho jesti karkoli hočem. In prvič je bilo neudobno iz nezmožnosti nekaj za grickanje. Na sebi sem imel, da se počutijo, kako močno psihično odvisnost od te želje. In koliko hrane porabimo, je dejansko nepotrebno "hvala", da ta odnos in se raztezajo želodec. Približno 2 meseca kasneje sem mogel znebiti stalne želje po "žvečiti".

V tem smislu je velik plus v dneh posta, ki si jih sami prilagodite, da trpi samo en dan na teden. V tem primeru, v resnici, je bil učinek veliko močnejši, kot sem tudi pričakoval.

Prvič, sem postopoma začel znebiti odvisnosti od hrane in na druge dni, kot posledica udarca, seveda, na mojo težo na bolje.
Drugič, med razkladanjem dan želodec skrči, tako da naslednji dan, če bi želeli "otest" dejansko poje veliko manj kot v dneh pred izpustom. In čez čas, ne da bi opazil, sem začel jesti manj in na druge dni, ki je vezan tudi vpliva na sliko.

Še en plus tedensko razkladanje na telo - priložnost za počitek v celotnem prebavnem traktu. Želodec, črevesje, jetra in ledvice, žolčnik dobili priložnost za počitek od neskončnih porodov, in ker smo, kljub razvoju znanosti, ni nobene možnosti, da spremenite svoje telo do te mere obrabi.
Če občasno bolečine v trebuhu ali boli na strani, poskusite urediti dan na tešče, vsekakor na ta dan takšnega nelagodja boste doživeli.

Za leto sem izgubil 21 kg. Poleg tega, za sebe, sem ugotovila, da so tešče dni - odličen način, da še naprej podpira tako težo in zdravje. Če ugotovite, da je vaše zdravje daleč od idealne, poskusite spremeniti nekaj v vaši prehrani vsaj enkrat na teden.

Glede na posebne recepte za razkladanje, vsi posamično tukaj. I za eno ne maram mleka, tako da je najbolj priljubljen tešče dan molokochae - ni zame. Jaz ponavadi raje poletje - jagode s smetano sir, in v zimskem času - oranžne ali grenivkinega soka in nekaj rezinami temne čokolade, če se ne počutite dobro, jesti na dan je še čajne žličke - dve medu. In v zadnjem času postali bolj pogosti tešče dni na vodi.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Škoda molokochayaŠkoda molokochaya
Dan Kumara teščeDan Kumara tešče
Raztovarjanje največje koristiRaztovarjanje največje koristi
Jejte-stop-jem - enodnevni tešče za hujšanjeJejte-stop-jem - enodnevni tešče za hujšanje
Diete in prehrana 500 kalorijDiete in prehrana 500 kalorij
Možnosti za ravnanje dniMožnosti za ravnanje dni
Kaj pa, če mož ne želijo otrok?Kaj pa, če mož ne želijo otrok?
Diet "iz dneva v dan"Diet "iz dneva v dan"
Suha teščeSuha tešče
Kako izgubiti počitniški 6 kgKako izgubiti počitniški 6 kg
» » Ali tešče dni učinkovite?

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea