Diet - tabela številka 6: meni, podroben opis

Diet - tabela številka 6: meni, podroben opis№6 prehrana je vrsta prehranskih zdravljenje prehrane in namenskih predvsem naslednjih bolezni: akutni obliki nefritis, kronični nefritis, protin. Ponavadi prehrana predpiše zdravnik o tretjem ali četrtem tednu po začetku zdravljenja. Glavni cilj tega paketa je, da nežen brsti načinu potrebne snovi, in da umakne vse škodljive izdelke presnove.

Kaj lahko jem, ko dieto številko 6

  • Kruh - skoraj vse njene vrste: rž, belo, pšenica
  • Prvi tečaji: juha, juha, škripcih, juhe, vegetarijanska, juhe, sadje, rdeča pesa in mleko juha
  • Meso - samo z nizko vsebnostjo maščob sort rib. Priporočljivo je, da se uporabi največ 2-krat na teden
  • Skoraj vsa zelenjava in sadje, jagode: tako sveže in kot marmelade, konzerve ali marmelada v nariban obliki, itd Koristne med dieto 6 urediti neke vrste "syroedny" tešče dan, v katerem morate jesti samo surovo sadje, jagode in zelenjavo
  • Vsak dan pojejte eno kuhano piščančje jajce
  • Žitni jedi, testenine, vendar se je število teh proizvodov je treba zmanjšati
  • Zeleni (koper, peteršilj), ananas, paradižnikove omake ali kislo
  • Maslo, mleko, jogurt in fermentirani pečen mleko, skuta, kislo smetano
  • Mineralna voda, rastlinsko olje, čaj (šibko trdnost) z mlekom, kot tudi priporoča juhe boki

Kaj morate izključiti

  • Jetra, pljuča, ledvice, klobase in njegove različice, vsi prekajeni izdelki, sled v kakršni koli obliki priprave, različne konzervirano meso ali ribe, divjačina, začinjene jedi in juhe gobe, meso ali ribe
  • Organska kava, kakav in močan čaj
  • Špinača, zelena solata, hrenova, poper, fižol, grah, maline in brusnice, gorčica, rabarbare, fige
  • Česen, čebula, redkev, zelenjava vložena katerikoli obliki, kot tudi mineralne vode, ki vsebuje natrij

Diet 6 - Vzorec meni za en teden

Diet - tabela številka 6: meni, podroben opis

Če je protin priporočljivo, da meni prehrane, ki so namenjeni za en teden.

Prvi dan:

Za zajtrk: kruh in maslo, solata, kislo smetano, šibek čaj z mlekom in sirom

Za kosilo: ajdovo kašo, sok, umešana jajca.

Pred večerje (2-3 ure prej): pečen krompir, juha, vegetarijanska z zelenjavo, mesom in sadni kompot z drobtinami

Za večerjo: mesne kroglice, zelenjava, sir, puding in makaroni pečenje

Pred spanjem: Pijte mleko figo

Drugi dan:

Zjutraj na prazen želodec, da se malo juhe bokov. Nato po eni uri in pol jesti tekočo kašo z mlekom, pijače in mleka. Malo kasneje, piti približno 200 ml grozdnega soka.

Za kosilo: juha iz naribanega zelenjave, puding mleka, približno eno uro popijte kozarec soka korenja.

Za večerjo, kuhamo riž kašo (kot so oves - da mleko) in kompot iz sadja. Ob 9. uri piti kozarec kefirja, in pred spanjem - čaj brez sladkorja in mleka.

Diet - tabela številka 6: meni, podroben opis

Tretji dan:

Za zajtrk: zelenjave solata, začinjena z rastlinskim oljem, čaj, puding iz korenja in jabolk, kot tudi mehko kuhano jajce. Po - sprejeti decoction šipkov.

Za kosilo: polpete iz krompirja, mleka juha s testeninami, žele, kakor tudi jabolka.

Večerja: zelenjavni polnjene z rižem in čaj cheesecakes, in pozno v noč: decoction otrobi (pšenice).

Četrti dan:

Zajtrk: decoction šipkov, solata pese s suhimi slivami. Potem skodelico kave (seveda, šibka!) In jesti mehko kuhano jajce.

Kosilo: testenine s sirom, ovsena kaša juha, mleko, burgerje iz korenja, morate vlijemo kislo smetano in čaj. In piti nekaj sadnega soka

Večerja: pečena slive v sušilniku z sveži sir ali žličniki skute in juhe bokov.

Pred spanjem popijte kozarec kefirja.

Peti dan:

Za zajtrk: kava, jabolka in solata pese s kislo smetano. Nadalje, tudi v jutranjih urah, bi bilo koristno, da bi jedli pečena jajca s paradižnikom in vse sveže sadje.

Za kosilo: zelenjavni juhi z govedino kuhanega, okroshka in šibek čaj z limono.

Za večerjo: solata s krompirjem, dušeno zelje s kislo smetano omako, ne šibko pivo čaj z mlekom

Pozno zvečer kuhati otrobi, kuharja in možganov, pijačo, kvečjemu pol skodelice.

Diet - tabela številka 6: meni, podroben opis

šesti dan

Priporočljivo je narediti dan na tešče, in večkrat na dan jesti 100-120 gramov skuto, jogurt in pijačo pred spanjem.

Sedmi dan prehrana №6

Zajtrk: ovseni kosmiči, solata, čaj ali kava z mlekom. Kompot iz sadja in umešana jajca s sadjem

Večerja: vsaka jed iz kuhane govedine, rdeče pese juho, zelje in sadje žele.

Večerja: pese, sir pecivo iz skute, juhe bokov in pesa, polnjene z rižem in rezine jabolk.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Dieta Tabela številka 9: Opis meniDieta Tabela številka 9: Opis meni
Diet 13 mizaDiet 13 miza
Dieta pri povišanem tlakuDieta pri povišanem tlaku
Diet 8 BuffetDiet 8 Buffet
Prehrana №1Prehrana №1
Diet 10 tabelaDiet 10 tabela
Diet № 1 p (razširjena)Diet № 1 p (razširjena)
Dieta miza Soba 3: Meni, podroben opisDieta miza Soba 3: Meni, podroben opis
Prehrana №6Prehrana №6
Dieta za jetraDieta za jetra
» » Diet - tabela številka 6: meni, podroben opis

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea