Zgodbe bralci izgubijo težo in ne pridobivanje teže

Princip je izveden neodvisno od mene leta 2004, ko na višini 164 cm sem stehtani 65 kg. Za podlagi "dieto" revijo, ki prihajajo ven s pogostostjo je delo enkrat na leto. Preberite in duševno uporabljajo za njo, njihov način življenja (v tem času sem bil aktiven in trdo delal), vse mu je opisana prehrana nasvet za prehrano, in ne enkrat - ta proces mi je en teden 2. Rezultat je pomembna za vse moje fiziološki in delo tako imenovane objektivne dejavnike "Diet".

Ponavljam: ta način začasno moč I "izumil" samo za sebe, da ti svetujem, da narediš vse, brez izjeme, kot kaj je sprejemljivo za eno - za drugo - moke. Na prvi pogled se morda moje metode zdijo znani bolečine, vendar v resnici, to je moj nasvet sožitje različnih prehrano, eno načelo, ne trdi, da je ponosen naziv "prehrane".

Kot sem lahko, da izgubijo težo in ne pridobivanje teže
Pomemben splošno točka: od hrane v menzah / kavarne itd Boste morali opustiti. Nosim delati kosilo (ki je bil postavljen v majhni posodi) in prigrizke, ki se prilega v žep torbici. Zajtrk in večerja doma. Tako je za kosilo brez povečanja dodeljeni čas na njej, jaz osebno se povečala s časom, da nisem stati v vrsti na lokalni jedilnico / čaka na vaše naročilo v kavarni / šel v trgovino za hrano, je s kljuko ali rezanje, itd V prostem času sem hodil v bližnjem parku.

Torej:
1. Izbriši sol. Na splošno. Alternativa - sojina omaka. To je bilo dovolj za mene, da ga uporabljajo le na prvi, nato pa ga popolnoma opustili - postalo dolgočasno, in navadil na nesoljeno hrano.

2. Nič od ponvi! Zaželeno je kuhar hrane v dvojni kotel (da bo bolj okusna), lahko pa se peče ali kuha in v folijo v pečici: Piščančje prsi / ribe + zelenjava (vse razen krompirja). Pozimi in spomladi zelenjavni resnično pomaga "zamrzne", je danes v trgovinah in veliko drugačna. Sem pa "zastonj", ne more upreti novi krompir in ga pečemo brez folije v pečici do zlato rjave barve, vendar je pojedla brez mesa / rib, vendar z veliko zelenja.

3. Rolls / pecivo / piškoti, sladkor, itd - imajo pravico do obstoja, vendar pa, na primer, z vidika ženske - moške hlačke, so, vendar ne želimo :) Če zelo dobro srbi za sladico - ok, sem kupil nekaj različnih sadje, narežemo na krožnik, potresemo s cimetom, rezine namočeno v stopljeno na vodni kopeli in jedli temno čokolado. Celotna plošča ni majhna. Srečen človek ni bil v tistem trenutku :) Druga možnost - sira (kup receptov je v omrežju, ne bo ponovila). Ta "droge" Imam dovolj za dolgo časa :)

4. prigrizki - suho sadje ali sadje in oreški.

5. Vsaj 2-3 litrov vode na dan (- navadno vodo, ne soda / čaj / kava).

6. Zelo uporabno in zadovoljujoče pijača: visoka ali skodelico (skodelica) vlijemo volumen 350-400 ml 250 ml čašo običajnega kefirja ali katerikoli fermentiranega mlečnega produkta, razen ti sladka jogurt - zaradi njihove nezdružljivosti s "dodatek". Všeč mi je kislo - svoje tako prikolko žlička je :). Dodatek - vse cut / narvanaya zelenice. Lot. Možna namesto prigrizek.

7 ... In to je vse :) sem se zaračuna po mojem sramoto, ni bila vpletena, ampak rezultat je izguba telesne teže, se to dejstvo ne vpliva.

Po ženski osebje (v večini - nehudenky) je z nezadovoljstvom, da sem "visi hlače," Spoznal sem, da sem na pravi poti. Kasneje (po šestih mesecih) sem moral skoraj popolnoma spremeniti svoje poletne garderobe ichast Demi, ker Sem začel tehtati 55 kg (to je izgubila 10).

Nato sem začel, da bi koncesije se že v obliki torte, pecivo in podobno, vendar je teža še naprej postopoma upada. Zdaj več kot + - 52 kg nisem poklical.

Srečno! Če imate vprašanja - odgovori na vse :)!

Avtor: Maria

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Metode okvir 25 hujšanjeMetode okvir 25 hujšanje
Kako pridobiti težo v 20 letihKako pridobiti težo v 20 letih
Zaljubila v sebi, in vam bo všeč okolicoZaljubila v sebi, in vam bo všeč okolico
Nasveti za hujšanjeNasveti za hujšanje
Anoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichekAnoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichek
Imate manj maščob in manj teže?Imate manj maščob in manj teže?
Znanstveniki v Kanadi: krvna skupina diete so neučinkovitiZnanstveniki v Kanadi: krvna skupina diete so neučinkoviti
Kako shujšati za 15 kg na mesecKako shujšati za 15 kg na mesec
Izrazite Diet: izgubiti težo v enem tednu do 10 kgIzrazite Diet: izgubiti težo v enem tednu do 10 kg
Otroška hrana za pridobivanje telesne težeOtroška hrana za pridobivanje telesne teže
» » Zgodbe bralci izgubijo težo in ne pridobivanje teže

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea