Če ni volje moč - kako shujšati?

Če ni volje moč - kako shujšati?Da, da izgubijo težo, ki jih lahko uporabljajo različne tehnike. To je raznolika prehrana in vadba, in jogo, in celo tehniko pravilnega dihanja. Vendar pa je vedno malo "ampak": je glavni dejavnik, ki bo vse te tehnike so učinkoviti, je, da se redno vozijo. Kaj pa, če je volja ni dovolj?

Kaj preprečuje, da izgubijo težo: pomanjkanje volje ali kaj drugega?

V nasprotju s splošnim prepričanjem, najpogostejši vzrok za poškodbe v boju proti prekomerne telesne teže ni pomanjkanje volje in samo-ljubezen. Šele z razvojem ljubezen do lastnega telesa, kot je, z vsemi njihovimi prekomerne telesne teže in kožnih maščob, lahko začnete sami spremeniti na bolje.
Ali se ne prilagodi vnaprej neuspeh negativen odnos do sebe in svoje vrednosti. Izločijo iz svojega besednjaka besede in misli, "sem maščobe", "Jaz sem šibka volje", "ne deluje", "Jaz sem zguba", itd
Vi ne bi smeli kriviti sebe za pojedo sladkarije ali zamujeno vadbo.

Sprejmi sebe z vsemi prednostmi in slabostmi. Cenim tudi najmanjši od njihovih dosežkov.

Ne pozabite, da se zdi, da drugim natanko tako, kot si sama videti. Začeti, naj bodo pozorne na svoje lastne dosežke, in so pomembne za vas od drugih, bo korenito spremenila.

Če ni volje moč - kako shujšati?

Kaj pa, če ni volje, da izgubijo težo

Najprej moramo vedeti, da ne obstajajo ljudje, ki niso v celoti sposobni namerne delovanja. Samo ena težje zaradi prehrane, in drugi - fizično obremenitev. Vse kar potrebujete - je izbrati pravilen pristop bi bil najbolj učinkovit za vas.
Začnite s preprostim, a dokazano korakih.

  • Preden sedete, popijte poln kozarec vode. To bo dalo telesu občutek nasičenosti, in na večerjo, bo jeste manj kot običajno. Postopoma razvijejo navado piti okoli osem kozarcev vode na dan - in vaše telo se bo postopoma porabijo manjše količine hrane.
  • Pred spanjem, popijte skodelico jogurta s cimetom. Ta mešanica ima odlične lastnosti izgorevanje maščob.
  • Vse-kaloričnih jedi jesti zjutraj. Potem jesti več dietnih živil z manj sladkorja in maščob.
  • Spodbujajte sami, kupite lep zunanji kopalke za nekaj velikosti premajhne, ​​ali vzeti svojo najljubšo obleko, v kateri si pogledal še posebej impresivno, in visi na vidnem mestu. Če boste našli dostojno spodbujevalni proces hujšanje bo enostavno.

Če ni volje moč - kako shujšati?

Kako učinkovito shujšati brez volje

Če vas je zelo težko držati diete, zmanjša znesek, ki ga bo povečala svojo telesno dejavnost. Da bi to dosegli, je ni treba kupiti drage uresničevanje opreme ali napisana v telovadnico. To je dovolj, da sprejme in zavrne uporabo dvigalo, gre za enega ali dva postanka zgodaj in hodi preostanek poti peš. Tudi če ste šele tekoč priti iz hiše pod ognjeno glasbe - da vam pomaga porabiti več kalorij.
Shujšati ni res težko. Samo je treba izbrati najbolj primerne tehnike, ki vam bodo zahtevali, da čim manj napora.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
10 Preprostih pravil za hujšanje10 Preprostih pravil za hujšanje
Hujšanje: veselje ali chore?Hujšanje: veselje ali chore?
Pozitiven odnos do fitnesaPozitiven odnos do fitnesa
Kako prenehati jesti sladkarije?Kako prenehati jesti sladkarije?
Diet Eva PolnaDiet Eva Polna
Skrivnosti pravilno izgubo težeSkrivnosti pravilno izgubo teže
Kako bi sami izgubijo težo?Kako bi sami izgubijo težo?
Izgubi teže prehrana + = zdrav življenjski slog!Izgubi teže prehrana + = zdrav življenjski slog!
Ali je mogoče, da izgubijo težo, če ne jeste po 6Ali je mogoče, da izgubijo težo, če ne jeste po 6
Zavestno harmonija - hujšanje lažjeZavestno harmonija - hujšanje lažje
» » Če ni volje moč - kako shujšati?

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea