Voda Sassi: recept za hujšanje

ime pijače, ki je znan kot "vodni Sassi" izvira iz imena ameriškega Cynthia Sass. Vitamin vodichka izboljša prebavila, zmanjšanje nastajanja plina, pospeši lipolizo za hujšanje in prispeva k odstranitvi produktov metabolizma.

vsebina:



Recept za vodo Sassi

Voda Sassi: recept za hujšanje
Cassi voda: pregledi

Za pripravo Sassi potrebo vode:

2 litra izvirske vode (ali pitje ustekleničene) na vodni
1 žlička nariban imbirya-
1 kumara, skrbno olupljen in na tanke rezine kruzhochkami-
1 limona, na tanke rezine zelo kruzhochkami-
Ducat malih mete (sveže).

Vse sestavine damo v posodo (mete pred napenjalne roke), napolnite z vodo. Priporočena pripraviti pijačo zvečer, ponoči (10-12 ur), zmogljivost dajo na spodnji polici hladilnika. V naslednji dan pijemo vso vodo.


Kako pripraviti in piti vodo Sassi

  • Vse sestavine pijač mora biti visoke kakovosti;
  • Sadje, zelenjava, zelišča temeljito očiščena, kumare in ingverjeve korenine - čisto iz kože;
  • Sassi voda ne more zapustiti soncu in v vročini shranjevanje vode, da se peče v motno posodi, npr jar;
  • Pitna voda mora biti čez dan, v času, da ne bo pil več kot kozarec. Ta tehnika ni priporočljivo vode v manj kot 1,5 ure pred spanjem, tako da ne povzroči nabrekanje;
  • Pred uporabo se lahko voda odteče;
  • Voda mora postopoma nadomestiti kavo in čaj;
  • Cynthia Sass priporoča kombinirati uporabo vode iz Sassi prehrana za trebuh.

Voda Sassi: recept za hujšanje
Voda Sassi: ocene in rezultati

Kontraindikacije za uporabo vode Sassi:

  • alergična reakcija na njegove lastnosti,
  • huda ledvična insuficienca,
  • gastritis, razjede želodca in dvanajstnika in drugih kroničnih bolezni v akutni fazi.


Voda Sassi: pregledi

Irina, star 39 let. Sem se borijo s prekomerno težo skoraj od rojstva svojega prvega otroka. Če mlad človek je sposoben z velikim pokom, nato s starostjo telo opravi nepopravljivo proces, upočasnjuje metabolizem, in celo fizična aktivnost včasih ne daje pozitiven učinek. Sassi z vodo, sem se odločil, da ga preizkusite, saj poleg prekomerne teže sem povečano napenjanje. Voda okus dober, nič dodatno v obliki medu ne doda, vodo, ingver, kumare, limone in mete. Popolnoma napeta in res pomaga pri zmanjševanju apetita, sem spil le en mesec, ker je želodec ni. Bodite prepričani, da bodite pozorni na priporočila, če je želodec šibka, nato pa s skrajno previdnost pijačo vode Sassi.

Maria, stara 27 let. Od otroštva sem bil suh in še pretanek. In po dostavi dodal 8 kg v šestih mesecih, in se preveri, kaj je celulit in trebuh visi. V paniki, sem začel videti skozi vse različne diete še ni začelo motiti želodec. In moteč občutek lakote, se je zlo na svetu. Potem je naletel na članek o vodnem Sassi. Sem se odločil poskusiti. Recept je preprost in ni časa. Okus je tudi povsem ogabno. In je pomagal. In potem sem analiziral sestavo, kalorij in spoznal, da je učinek te vode popolnoma znanstveno utemeljena. To je hitro in enostavno gorijo odvečne maščobe. Minus 6 kg. Zelo sem vesel!

Priporočamo: ingver prehrana pregledi

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Učinek ingverja čaja na težo osebeUčinek ingverja čaja na težo osebe
Kumare DietKumare Diet
Oves za hujšanjeOves za hujšanje
Folk pravna sredstva za hujšanjeFolk pravna sredstva za hujšanje
Fižol s piščancem in paradižnikomFižol s piščancem in paradižnikom
Recepti nizkokalorična pijačeRecepti nizkokalorična pijače
Ingver napitek za hujšanjeIngver napitek za hujšanje
Ingver - Zdravje in harmonijaIngver - Zdravje in harmonija
Piti iz kumar z limono za hujšanjePiti iz kumar z limono za hujšanje
Ingver, med in limona. Čudovito Trije za krepitev imunskega sistema in izgubo telesne teže. Secret…Ingver, med in limona. Čudovito Trije za krepitev imunskega sistema in izgubo telesne teže. Secret…
» » Voda Sassi: recept za hujšanje

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea