Afirmacija za hujšanje kot način korekcije

Afirmacija za hujšanje kot način korekcijeZa proces hujšanja je bilo res učinkovito, ženska je pomembno ne le, da se omeji do hrane. To je bistvenega pomena in čustveno sporočilo, in odnos, ki ga je sam zaračunava na poti k doseganju cilja. Pomembno je, da čim bolj povečati sredstva, da okrepijo svojo podzavest, kar zagotavlja moralno in čustveno stabilnost in zaupanje v rezultat.
V tem članku vas bomo seznanili s tem Sodoben pojav kot pripravo afirmacije in vam povem, kako uporabljati svoje podzavesti, da izgubijo težo.

Kaj je potrditev

Ta koncept prihaja k nam s področja psihologije in se nanaša na nekatere kratkih stavkov samohipnoze. jim ponavljanje večkrat, smo postavili naše misli o pozitivnem razmišljanju, pa tudi sidranje želeno nastavitev v podzavesti.
Tako smo spodbudili spremembe v življenje in na nek način izboljšati njihovo psiho-čustveno stanje.
Na temo afirmacije pisnega ni eden od znanstvenih in poljudnih člankov in knjig, eden najbolj znanih avtorjev, od katerih je ameriška Louise Hay, ki je napisal vrsto knjig, ki jih eno temo United - kako naj se pomaga. Psihična Hay je bilo vodilo za podrobnosti o psiholoških vzrokov bolezni in so dali pozitivne miselne vzorce, da pridobijo zdravje in lepoto.
Afirmacija za hujšanje kot način korekcije

Afirmacije za hujšanje, ki ga Louise Hay

Glavna ideja vseh naprav, ki jih je ameriško - smo, je posledica tega, kar mislimo.
Ponujamo vam varianto afirmacije za hujšanje:

  • Sem v sozvočju s svojim telesom in sebe.
  • Pridem na rezultat, ki ga želim, da bi dobili.
  • Moja številka, kot sem jaz.
  • Sem izgledaš.
  • Nadzorujem svojo težo.
  • Jem malo, ko sem krmijo.
  • Dobivam vitkejši iz dneva v dan.
  • Prepričan sem in miren.
  • Sem že zdrav.
  • Izdelam sebe in moje telo samo.
  • Sem suh, in ljubim svoje telo.
  • Vesel sem, da pridobijo harmonijo.
  • Jem zdravo hrano.
  • I - vir lepote in dobrote.

Te motivacijske izjave, ki jih je treba ponoviti v sebi vsak dan. Psihologi pravijo, da čez nekaj časa bodo spremembe na bolje postala opazna. In tisti, ki so poskusili to metodo, pustite pozitivne ocene na internetu o pozitivnih sprememb v svojem notranjem stanju.

Kako napisati svojo motivacijo

Sistem podobno motivacijsko in življenjsko potrjuje stavki je mogoče razviti in sam.

Da bi želel opravljati, kot je znano, je potrebno pravilno oblikovati svoje cilje, kar specifičnosti fraze.

Kako lahko ustvarite svoje afirmacije, ki prinašajo rezultate?

  • Motivacijski izkazi morajo povzročiti svoje pozitivne občutke, želje za spremembo in za lepoto brez notranjega upora
  • V novih stavkov pomembno, da se prikaže vašo osebnost. Uporablja se v stavku zaimek "I", "mi". To je eden od pomembnih sestavin pozitivnega odnosa. Stavki morajo biti zgrajene, kot sledi: "Vem, da mi bo uspelo", "bo moje prizadevanje biti uspešen, ker sem trdo delati za dosego cilja", itd
  • Ali je vaša ideja mora biti povezana z realnostjo in se uporabljajo v sedanjiku. Ni potrebe, da razmišljajo o prihodnosti, govorimo o tem, kaj se dogaja tukaj in zdaj, ne da bi se beseda "pregleda".
  • Če menite, da kateri koli notranji upor, povezan z rezultatom, ki je težko verjeti, spremeniti formulo. Na primer, namesto "Jaz sem tanko" uporabo "Vsak dan sem hujšanje še več."
  • Predlogi morajo biti jasno in kratko. High - 10 besed.

Afirmacija za hujšanje kot način korekcije

Kako doseči, da afirmacije deluje najučinkoviteje

Da bi dosegli največji učinek, morate ponoviti navodila, ki jih ti vsak dan za nekaj tednov. To bi moralo biti mogoče, da se sprostite in ravnotežje sami.
Najboljši čas za vas - zjutraj. Tako ste sami nastavitev ne samo na pozitivnem razmišljanju, ampak tudi na čustveno stabilnost čez dan.
Za metoda psihološke samostojno programiranje delal dobro, vse svoje nezadovoljstvo s samim seboj in na sliki je treba odpraviti. Ne glede na starost, razmislite o vaši mladosti in lepote, in se vidijo kot manj pomembno.
Za dajanje v obtok afirmacije izberite lokacijo, kjer ste, nihče ne bo odvrnilo, ustvarite svojo cono udobja. Začnite s počasnim globokim vdihom in se osredotočiti na svoje notranje občutke.
Ponujamo gledati video na temo:

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Ekstremno hujšanje: ali je smiselno, da preobremeni telo?Ekstremno hujšanje: ali je smiselno, da preobremeni telo?
Hrepenenje za čokoladoHrepenenje za čokolado
Telesna dejavnost: reči zbogom na stresTelesna dejavnost: reči zbogom na stres
Kako izgubiti težo med kolesarjenjemKako izgubiti težo med kolesarjenjem
Akupunktura za hujšanjeAkupunktura za hujšanje
Stres in Prenajedanje: kako ne preveč jesti med čustveno okvareStres in Prenajedanje: kako ne preveč jesti med čustveno okvare
Depresija je mogoče uspešno zdravitiDepresija je mogoče uspešno zdraviti
Kako bi sami izgubijo težo?Kako bi sami izgubijo težo?
Čustva in hujšanjeČustva in hujšanje
Knjige o hujšanjuKnjige o hujšanju
» » Afirmacija za hujšanje kot način korekcije

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea