Prehrana tag

petnajst prehranaVeliko otrok je igral za svojo najljubšo "tag", kjer so glavni cilj igre postavljen na kvadratni področju čipov v naraščajočem vrstnem redu. Priljubljena v Ukrajini in v tujini dietetik Oleg Vključite napajalni sistem ustanovljeno z imenom igrajo dejal otroka. In, seveda, Petnajst prehrana spominja na pogoje, kjer je vsak dan vodoravna vrstica štirih obrokov določenih jedi, in celice namesto številk ponavadi barve različnih barv, vsaka barva je odvisna določeno skupino izdelkov.

Prehrano Oleg Turn je razvil naslednjo klasifikacijo proizvodov in ujemanje barv:

  • Modra - vsaka pijača, vključno mleko
  • Red - beljakovinska živila: meso, jajca, ribe in morski sadeži, stročnice
  • Rumena - jagode in sadja
  • Zelena - zelenice, zelenjava (v kakršni koli obliki) in gobe
  • Orange - žita, testenine izdelki, krompir, rženi kruh in otrobi.

petnajst prehrana

Opis Petnajst diete

Z združevanjem razredov proizvodov zgoraj, čigra naštetih, izdelani v obliki tabel, razporejenih približno prehrana meniji, od katerih vsak opravlja določen namen. Vsaka oseba, ki želi, da izgubijo težo, lahko izbere zase katerega od predlaganih prehranskih obrokov in se ravna po njem. Obstajajo ločeni možnosti za hujšanje, vzdrževanje telesne teže v normalnih pogojih in niz teže.

Oleg Turn priporoča, naj posebno pozornost namenijo izdelkov, ki vodi do zasičenosti telesa: sveži sir, kaša in fižol.

Velik prehrana plus je, da lahko izberete prehrane nekaterih živil, ki so bolj verjetno, da poskrbi vas. Bistvo moči Terni, da izgubijo težo in dobili boljše z vsem udobjem in v korist zase in za svoje telo postopoma navaditi na zdravo prehrano. Kako pogosto, pravi avtor "Fifteen" prehrane, mora uravnotežena prehrana je veselje, in ne bo "huda dolžnost".

Živila, ki jih je treba izključiti iz prehrane

  • Maščobne meso (svinjsko, goveje maščobe, itd)
  • Grozdje in banane
  • Hrana kuhana v ponvi z maslom
  • bel kruh

petnajst prehrana

Petnajst dietna hrana

Kot smo že omenili, vsak človek je posameznik meni, kar je najpomembneje, da se v skladu s splošnim pravilom: razdeljevati "domače" hrane za 4 obroke in kot glavni obrok naj raje zelenjavo. Poleg tega bodite pozorni na skuto, fižol in kaša, saj zaradi svoje telo počuti nasičena. Kruh jesti rži ali polnozrnate.

Komentarji

Alexander, star 37 let. Res sem to dieto všeč. In dobro je, da ste sami "zbira" njihov sistem moči, nato pa jim sledijo. Knjige Oleg Terna zanimivo, dobro napisana, enostavno razumeti.

Ljudmila, 25 let. Dolgo časa za opis sistema, je najboljši nasvet za branje knjigo, ki je zelo podrobno razčlenjena vse podrobnosti, ampak sem definitivno kot prehrane, mi pa pomaga ohranjati normalno težo.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Prva faza Ducane prehrane. "Napad". Zadene prekomerne teže.Prva faza Ducane prehrane. "Napad". Zadene prekomerne teže.
Novi aerobika za ženske - ples preproge in platformNovi aerobika za ženske - ples preproge in platform
Asian prehranaAsian prehrana
Igra karikature: najboljši način, da se otrokaIgra karikature: najboljši način, da se otroka
Smršati zvezda: prehrana znakov zodiakaSmršati zvezda: prehrana znakov zodiaka
Dieta za pridobivanje čiste mišične maseDieta za pridobivanje čiste mišične mase
Dietni 6 cvetnih listov: podrobna meniji in receptiDietni 6 cvetnih listov: podrobna meniji in recepti
Diet "tri pesti"Diet "tri pesti"
Diet - tabela številka 6: meni, podroben opisDiet - tabela številka 6: meni, podroben opis
Diet Tri pestDiet Tri pest
» » Prehrana tag

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea