Maggi prehrana, hujšanje pregledi

Diet Maggi, preglediDiet Maggie - to priljubljena 4-tedensko dieto. Znan 2 možnosti: jajce in sir, oba sta enako učinkoviti, kaj izbrati za hujšanje - to je odvisno od osebne preference.

    Za več informacij o prehrani meniju in njeno skladnost s pravili, opisan v članku MAGGI prehrana.

Na tej strani si lahko ogledate pregled prehrano in hujšanje, nekaj rezultatov na njej.
Spodaj si lahko preberete nove preglede prehrane Maggie in delite svoje rezultate, zastavite vprašanje.

Nekateri rezultati in povratne informacije o prehrani jajc Maggi

Na seznamu prehrane, ki je še vedno imenujejo drugače - ABC diete, prehrana Maggi je na vodilnem položaju.

Maggi prehrana, hujšanje pregledi
Dieta Maggi: pregledi shujšal, pred in po fotografije

Diet Maggie - varianta prehrane jajc in zato bolj znane opcije jajce Maggi in pregledov, ki so prikazani v nadaljevanju.

Rimma 1ned.6d
Pozdravljeni vsi! Dekle se počutim tako slabo, včeraj sem se zbudil zaradi lakote, želijo požirek vode in sem se počutil bolan, vrtoglavico in zavesti večkrat pozval k ambulante izgubljen, in sedaj ležijo preveč, šibkost telesa, ga je nekdo drug imel? Z Maggie trgati tečaj.

Tasha36 (4nd 1 dan)
Rimma, zdravo. jedli boste normalne obroke ali majhna? Voda čisto dovolj za pitje? Veliko ljudi to zanemarjajo, in na beljakovine prehrana črevesje potrebujejo čisto vodo za delo in odpravo toksinov. Zelo težko njenega pijače, samo potisnite v sebi, ampak sem se prepričal sam, da bo prišlo do težav z šel na stranišče in dehidracijo. Vi Analizirajte zase, kaj in kako in koliko ste jedli in pili, in razumeti, ali pa ni upošteval vseh pravil, ali pa beljakovine prehrana je kontraindicirana. Želim vam čim prej, da se bolje in boste našli primerno prehrano.

Po večerji, ki jih ne bi smeli želite jesti - tako jedo malo več, kot tisto, kar je napisano - vendar pa bi morali biti zadovoljni. Jaz sem na primer zelo pogosto imeli večerjo veliko prej, kot 18 let - lahko in v 16. in 17. - saj želijo - potem pa se počutim v redu - in samo pijejo zeleni čaj .. in lahko poskusite .. tako da ni treba ves čas na tešče . In najbolj pomembna stvar, ki jo potrebujete, da uživajo barvo hrane, njen tip in število - zato, ker, če ste nenehno nezadovoljni kot kdajkoli - rezultat ne bo pozitiven .. Več dekleta

Nekdo je vprašal o MCC, Pijem 3 tablete 3-krat na dan, ali celo, če pijete 2 litra vode stranišče ni redno obiskati, pa tudi ure, plus ali minus. Mnogi prehrana Maggi pritožujejo samo, da še nisem začutil težave. Edini velik minus je težko pogoltniti, vendar sem se že prilagodili.

Danes, tako srečen dan, hura, tekel beljakovin prehrana Maggi, 4 teden - je bil zame najtežji, ampak na splošno je šlo hitro. in nisem pričakovala rezultat živel do mojih pričakovanj, kar srečna. Danes zjutraj sem pojedel ovsyanochku da žele s fruktikami, to je veselje, da sem jo želel !!!!!
tako Rezultati za 4 tedne:
Sprva višina 168, teža 55, 3
Po prehrana Maggi - 50,5kg. Obseg tudi zmanjšal zdaj 89-67-90 in 90-75-93 bilo. Na splošno velja, kadar je to potrebno 8cm že odšel !!!!
Prvi in ​​drugi teden Maggie je bilo normalno, ampak priznam pošteno, da sem malo moten, še posebej v 4. tednu. A 3 teden prehrana Maggi, če se sadje dni, videl pa je še dodana navadnega jogurta 1%, vendar se mu je zdelo veliko bolje. Vem, kaj se je dogajalo, moj kršitev ne bi negativno vplivalo na rezultate. V mesecu pod mojo težo izgubila -4,8 mislim, da je super !!!!
Hvala vsem, z vašo podporo, solidarnost, pojdite na spletno stran, po branju, polnjenje z energijo, še naprej boriti))

Maggi prehrana, hujšanje pregledi
Diet Maggi, fotografije pred in po

Zdravo punce! Moja teža počasi, a zanesljivo gre navzdol, Danes na lestvici videl 55,9, to desetletje žage, neposreden občutek pomlajena. Tako elegantna, da ni nujno, da pazi na trebuh, ne pa da se vključijo v vse, in se ne držijo ven. Celulit je posušila, sem šel naravnost v Leteti, in še kaj nazaj, da so trije meseci, sem trpel vse to s težo 63,5. Še vedno ne morem verjeti, da mi je uspelo shujšati, sem mislil, da je, ne da bi nekatere drastične ukrepe za dosego takega rezultata preprosto ni mogoče, in kot se je izkazalo, je najpomembneje močna želja. Prav tako izboljšati svoje zdravje. Vse moči, lahko to storite !!!

Dobro jutro, punce!
Tako sem končal svojo prehrano Maggi, 4 tedne hitro opravili, ampak tisto, kar je rezultat!
Začela od 84,4 (171 povečanje) po -7.900 !!! Eeehhh, samo ni bilo do 8 kg ...)))
Rezultat je povsem dovoljeno redko motnje (včasih kava z mlekom brez sladkorja, je bila nekajkrat jeter ...))) Zelo pogosto je pojedel vse, kar je bilo potrebno.
Ampak mi je bolje, sem razvajajte nadalje v "pot", vendar ne popolnoma strga)))

Glej tudi: rezultati izgube teže na dieti z jajcem

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Fižol s piščancem in paradižnikomFižol s piščancem in paradižnikom
Diet Maggi: kako se znebiti 10 kg v zadnjem mesecu?Diet Maggi: kako se znebiti 10 kg v zadnjem mesecu?
Mnenja zdravnikov in preizkus prehrana Maggi + rezultati fotoMnenja zdravnikov in preizkus prehrana Maggi + rezultati foto
Egg prehrana večine Margaret Thatcher - Maggia!Egg prehrana večine Margaret Thatcher - Maggia!
Diet Pierre Ducane: preglediDiet Pierre Ducane: pregledi
Dieta z dr Kim Protasov - opis prehrane, menije in rezultatiDieta z dr Kim Protasov - opis prehrane, menije in rezultati
Recepti prehrana MaggiRecepti prehrana Maggi
Diet Maggi skuta: meni, se rezultati in oceneDiet Maggi skuta: meni, se rezultati in ocene
Diet "Maggie"Diet "Maggie"
Rastlinski pečenje s siromRastlinski pečenje s sirom
» » Maggi prehrana, hujšanje pregledi

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea