Recepti prehrana Maggi

Recepti prehrana MaggiČe niste prepričani, kaj kuhati na dieti, vam ponujamo nekaj okusno in zdravo recepti prehrana Maggi bralce predlagala mestu v svojih mnenj (podrobnosti o meniju prehrane v, kontraindikacije, nasveti za dieto, lahko preberete v članku: jajce prehrana za 4 tedne).

Diet Maggi, meniji in pregledi

Dekleta pogosto napisati, kaj jedi kuhati meni Maggi prehrana je zelo koristno za začetnike.
Moji recepti za dieto Maggi. Danes popoldne je bil sir, paradižnik, toast namažejo s česnom sirom Adygei pomešano z zelišči, polnjene paradižnike, toast bit vsega tega je bil vonj, da sem moral deliti z mojo mamo))).
Za večerjo, mesne kroglice iz govejega mesa s čebulo.
Jutri ob kosilu sadja - kot sem napisal prej - pečemo jabolka s cimetom, je zelo veliko. In zvečer nameravam narediti nekaj podobnega polnjene zelje z govedino, pa solate listov, v dvojni kotel.

O piščanca ...

Zelo okusen piščanec Strpati kisle jabolka Seveda soli in folijo. Pečemo. Cool brez odpiranja. In potem naslednji dan se je izkazalo, vse to žele sočne in okusne jabolka ta vonj in okus, da donosa mesa, wobbled. Jabolka sami niso poskusili kdaj vrgel.

Danes sem piščanca za kosilo v rokavu z zelenjavo (bučke, paradižnik, papriko, korenje, česen - samo malo), sol in poper. Vse o solate listov na pladnju, a se iz ven, lepota je prišel ven. Estetski užitek je prejela, in celo brbončice razvajali

Pravzaprav sem sam postavil shawarma: v solati listi zavit kosov prsi in paradižnik z kumare, okusno))))

In en nasvet:

Sem se odločil za zamenjavo piščanca .. tam .. iste beljakovine, vendar je šele potem, ko sem se posvetoval s trenerjem ... To je strokovnjak z izkušnjami .. okoli testisov vseh znaet..i piščanca, pravi, še bolje ...

ribe

Kebab na nabodala postrvi
Namočite nekaj shpazhek - odvisno od tega, kaj imajo dolgo, če krajši bolje. Namočite nabodala, tako da niso spali v pečici.
Postrv file narežemo na dolge trakove - širine kosa 1-1,5 cm ali kocke, kot vam je ljubše. Pokapajte z limono, malo popra, jaz sploh ne bom sol, kot želite. Če imate čas, je možno, da stojijo, sem takoj obesijo na nabodala.
Vzemite majhno posodo, vlijemo malo vode, da maščobe in sokov, ki kaplja iz ribe ne bodo spali, in vonj bo oh-eyeyyy))
Daj nabodala na pekač z ribami, tako da so visela nad vodo, postavite na rešetko na vrhu rib so bili na vodi in ne v vodi. V pečici ogreti na 200 stopinj za 12-15 minut, in vse.
Končano. Okusno. zelo
In to ni mastna, zelo nežno, seveda, če imate radi "pozagoreley" verjetno je lahko več, ampak tukaj, kot po 15 minutah, to je nekaj.

In tukaj je moja prehrana Maggi, ki meni je še lažje - traja nekaj podobnega mola ali osliča - jo kuhamo približno 15 minut, s soljo in lovorjev list - super ribe dobimo.

Saira sem pire pločevinkah brez olja, plus veliko peteršiljem in zeleno čebulo in sok, ki ostane od Paščuka samo super v prikusku z oranžno!

In še retseptik tuna, lahko bo nekdo všeč - paradižnik, kumare, solata, peteršilj narežemo na solato in dodajte tuna, sol in poper po okusu. Dober tek!

Lahko poskusite tudi na ta način prehrane - meni "jajce prehrana Maggi" na slikah je mogoče najti na internetu.

Punce, povejte nam, kako kuhati meso?

Meso pleskavice prepražimo s čebulo in zelišči in curry, ki jih lahko v pečici v foliji.

Meso mi tako - bo mlete govedine, 200 gramov, plus 1,5 čebulo in vodo. Carcass na počasnem ognju, nato pa sol, 2 tableti saharozamenyuchki kis in malo .Ko sem jesti samo meso, tako da, ko s solato, kruši s solato. Za moj okus ni slab.

Kuham mesne kroglice: goveje meso + svinjsko meso (včasih samo ena stvar) v mlinom za meso, za čebulo, nato pa sem sol, poper in dodamo samo veliko smučarjev kroglice storiti, nato pa v zamrzovalnik. ko je treba kuhati, kot je potrebno, in hitro, in zelo okusna, včasih trup.
Danes za kosilo mleto svinjsko mastno + veliko čebulo drobno sesekljane + paprika + sol + poper + česen naravnost kapljic in lupina na sekundo Maggi klobas v pečici, nato pa potresemo zelenice in solate listov pozhuyu.

Danes spet meso: ne farshik posodo skupaj s sesekljanim velike čebule + sol + poper + česen + papriko ter prepražimo malo, potem veliko veliko peteršilja, koper + + zeleno čebulo!

Opazil sem, ko sem jedel veliko zelenja (žarek na dan), nato z WC težave sploh obstaja sedaj še zelenice z jajci in pomaranče

Kaj jesti, ko imate zelenjavni dan?

Vzel sem BONDUELLE pločevinke fižol, grah, itd .. So v lastnem soku s čebulo in začimbami. Ravne vlijemo v ponev in segrevamo na počasno transformacijo vsega tega nered. Po prvih dveh tednih, je tako okusna)))

Rabljeni beli fižol. Sestavine: stročji fižol, voda. sol, sladkor. Sem speremo, da bi odstranili presežek sladkorja, dodajanja drobno narezana čebula, česen, poper v prahu in sol pred pretvorbo v kašo ob počasnem ognju. Delicious, sem res užival. In kasneje sem D. ne bo motilo in le celotno vsebino kozarca in zlijemo v lonec z istim naborom lok in t. Moram reči, rezultat teže levo.

Pojedel sem cvetača - normul, I love it)) In nekako ugasne fižol z dodatkom morkovochki, česen, koper - okusna, potem pa puchilo želodec ves dan, tako mislim. Bučke ugasne.

pesa kuham, kupi zamrznjene zelenjavne mešanice in trupa z malo vode in črne perchikom- pridobiva kot chop.

Zbrani vinaigrette pa brez krompirja, fižola dal malo več, in zato ne maslo in obaro za kosilo zelenjavo, na kocke in v rokav ali v ponev, in za večerjo, da ostane.

Sem fižol z zelenjavo + paradižnika več mešalniku zamujeno + 1 strok česna = yummy obrnil.

Mislim, da jutri podobnosti pire grah zamrznjenih zelena + storiti + čebulo + travo vse + zelenice - za kosilo to.

Delite svoje recepti prehrane in pošiljanje fotografij lahko jasno videli kuhanje iz pregledov dieti Meni maggi- in rezultatih hujšanje na dieti jajc lahko preberete tudi tukaj in tukaj.:)

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Fižol s piščancem in paradižnikomFižol s piščancem in paradižnikom
Diet Maggi: kako se znebiti 10 kg v zadnjem mesecu?Diet Maggi: kako se znebiti 10 kg v zadnjem mesecu?
Mnenja zdravnikov in preizkus prehrana Maggi + rezultati fotoMnenja zdravnikov in preizkus prehrana Maggi + rezultati foto
Egg prehrana večine Margaret Thatcher - Maggia!Egg prehrana večine Margaret Thatcher - Maggia!
Maggi prehrana, hujšanje preglediMaggi prehrana, hujšanje pregledi
Dietni 6 cvetnih listov: podrobna meniji in receptiDietni 6 cvetnih listov: podrobna meniji in recepti
Diet Maggi skuta: meni, se rezultati in oceneDiet Maggi skuta: meni, se rezultati in ocene
Diet "Maggie"Diet "Maggie"
Rastlinski pečenje s siromRastlinski pečenje s sirom
Diet Recepti za parnikiDiet Recepti za parniki
» » Recepti prehrana Maggi

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea