Magic v bojnih kilogramov - uroke za hujšanje

Uroke za hujšanje - čaroben način za boj proti debelostiKo najdba harmonijo tradicionalne metode ne pridejo ven, da povzroča obup zateči k čarobni pomoč. Da bi se hitro izgubijo težo, uporablja različne uroke in rituale. Jih je treba obravnavati previdno, saj so mnogi dovolj močan. Mi vam bo povedal, kako se obnašati v zadevah čarobno hujšanje.

Pravila za uroke hujšanje

  1. Morate popolnoma prepričani, da bo ta način pomagal najti harmonijo. Če ste v dvomih, ni nič od tega podviga ne bo delovala.
  2. Najučinkovitejše obredi - je rituali, ki potekajo v pojemajoče lune. Menijo, da je luna upada in je vse nepotrebno in odveč z njim.
  3. Med najbolj Ugoden dni v tednu - to je v ponedeljek. Prav tako je zelo primerna nedeljo in petek. Kot je za čas, naredite slovesnosti ob sončnem zahodu.
  4. Pravi, da besedilo, ki ga potrebujete potihoma z zaupanjem in jasnosti.
  5. Vaš želodec morajo biti prazni med slovesnostjo.

Uroke za hujšanje - čaroben način za boj proti debelosti

Več učinkovite uroke za hujšanje

Obstaja veliko možnosti za uroke.

Nekatere metode sploh niso bele in črne magije in veljajo za nevarne za ljudi.

Nudimo vam najbolj varen in enostaven, vendar je po mnenju, učinkovitih možnosti, ki jih lahko izvajate doma, tudi brez dodatnega usposabljanja.

  1. Na čaju. Pivo na običajen način vsako zeliščni čaj. Ohladimo na sobno temperaturo. Pogovorite se z njim sedemkrat naslednje besedilo: "The voda-voda, da so korenine čisti in pomiva tla. Očisti me od mase, da na mojem dodatne teže in daje harmonijo. "
  2. Na torto. Pečemo torto ali katere koli druge sladkarije. Zberite dobre počitnice mizo. Cut velik kos pogače. In ta kos je dejal, "velika pita, ljubica pita, nisem jedel enega. Vzemi mojo pito, in svojo težo. Tisti, ki jedo moje torto in jesti mojo dodatne teže. " Potem torte in daj prijatelja ali nekoga Treat. Niti ne jesti drobtinice z njo.
  3. S prašiči. V kopalnici z zaprtim možganov obleytes hladno vodo in nato zberemo vode v posodi. jo vlijemo v prašiča s tem besedilom: "Take, prašičev, moja maščobe - vaše rasti, in sem izgubila težo." To je treba storiti trikrat - eno za vsak mesec v času pojemajoče lune.
  4. Voda. Pojema luna mora biti vidna za vas. Vzemite kozarec vode in gledaš luno in rekel: "Moon - padajoče, in me - hujšanje. Na luno - lepe rogove, ampak za mene -. Vitke noge " Ponovi vsak večer za 9 dni.

Uroke za hujšanje - čaroben način za boj proti debelosti

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako, da izgubijo težo, ne da bi stradaliKako, da izgubijo težo, ne da bi stradali
Ali je mogoče, da izgubijo težo s pomočjo furosemidAli je mogoče, da izgubijo težo s pomočjo furosemid
Pomanjkanje vitaminov v telesu: simptomiPomanjkanje vitaminov v telesu: simptomi
Kako shujšati po porodu doječe matere?Kako shujšati po porodu doječe matere?
Mantra za hujšanjeMantra za hujšanje
Možnosti za ravnanje dniMožnosti za ravnanje dni
Učinkovite metode hujšanja - igla NevidnoUčinkovite metode hujšanja - igla Nevidno
Moonlight prehranaMoonlight prehrana
Če ne jesti po 6, o tem, koliko lahko izgubijo težo?Če ne jesti po 6, o tem, koliko lahko izgubijo težo?
Tešče, da izgubijo težo domaTešče, da izgubijo težo doma
» » Magic v bojnih kilogramov - uroke za hujšanje

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea