Meni za teden: dobra prehrana za ženske

Meni za teden: dobra prehrana za ženske

Smo ženske - so posebnega! Da bi bilo lepo in zdravo, moramo skrb, pozornost in malo sladko.

Glavni vir ljubezni je v nas. In bolj skrbimo zase, več drugih razumeti, da moramo obravnavati zelo previdno.

V tem članku si bomo ogledali, kako lahko ženska skrbeti zase s pomočjo pravilne prehrane in kuhanja.

vsebina:

Za mene, je glavna sestavina dobre prehrane - to je občutek ljubezni in sreče med kuhanjem. Če ste pripravili in razmišljati o dobrem, sanje, govorijo lepe besede, bo hrana šel v korist vas in ljubljene.


Tukaj je nekaj osnovnih načel dobre prehrane:

Meni za teden: dobra prehrana za ženske
Pravilna meni hrana za vsak dan, tabela

  • Pijte 1,5 litra na dan s čisto vodo. Zdaj je zelo preprosta. Lahko nastavite hišo visoke kakovosti filter, ga lahko naročite vodo v velikih steklenicah.
  • Začnite dan s kozarcem čiste vode. To bo začetek črevesja in celotnega organizma.
  • Naredite uravnotežen meni. Ne kršijo sebe v nič, vendar pa ni nujno, da je vnet pri uporabi sladkarij. Vaša prehrana mora biti dovolj beljakovin, maščob in ogljikovih hidratov. Bodite prepričani, da bi jedli sadje in zelenjavo.
  • Poskusi, da bi vaši prigrizki koristno. Namesto sladkarij ali sendviči, jesti matice s kandiranim sadjem, na primer. Sladkor v čaju se lahko nadomesti z medom.
  • Poskusi, da bi svojo večerjo svetlobo. Namesto, jesti mesne jedi, kot so riž in fižol. Energijska vrednost in količina beljakovin je enak.
  • Zadnji obrok je bolje, da se za 1,5-2 uri pred spanjem. Potem se zbudiš sveži in spočiti.
  • Pri zajtrku, je zelo koristno, da bi jedli kašo, bi bilo kosilo vsebovati vse okuse, je treba večerja bo lahka.

Poskusi, da se držijo teh načel vsaj en teden. Čutili boste, da je vaše zdravje je že bolje vsak dan.


Pravilna prehrana: Meni za vsak dan

Za vas prava uravnoteženo meni prehrane za vsak dan v tednu.

Ponedeljek.

zajtrk: Ovsena kaša s svežimi jagodami, marmelado ali medom- syr čaja.

kosilo: juha s piščančje bulone- ribe pečene ali kuhane na paru- solata s svežo zelenjavo in suho sadje zeleni- nekvašenega kruh.

večerja: Grški salat- 150 gramov kuhanega piščančjega mesa.

Torek.

zajtrk: Musli s skuto molokom- syrok- čaja.

kosilo: juha iz špinače, paelle ali lazanya- sadna solata.

večerja: pečen losos, zelenice.

Sreda.

zajtrk:  ovsena kaša kaša z narezanih mandljev in medom- čaj z limono.

kosilo: kurinyy- juha dušena ali kuhana krompirja z zelenyu- solato s arugula in redisom- banana.

večerja: solata iz morskih sadežev in morskih kapusty- otrobov kruh.


Četrtek.

zajtrk: Ajdova kaša z mlekom.

kosilo: zelenjavna juha, kuhano meso ali ribe, kruh z otrobi, pomidor- majhen košček grenke temne čokolade ali pečen z medom in skuta jabolk.

večerja: korenček pečenje, sok.

Petek.

zajtrk: soka- kozarec svežega ovsenih kosmičev z medom in narezanih orehov.

kosilo: paro ali dušena ribiči kuhan krompir z zelenyu- pest suhega sadja ali mandljev.

večerja: paro ovoschi- jogurt

Sobota.

zajtrk: Ovsena kaša.

kosilo: grah juha, korenje jabolka pyure- salat- cheesecakes z rozinami.

večerja: riž s fižolom, paradižnik in papriko.


Nedelja.

zajtrk: prosena kaša z bučo.

kosilo: Borsch z gobami in chernoslivom- pito z jabolki.

večerja: pilaf ješprenjček z gribami- zeljem z kumare.

V tem meniju za teden so različne jedi, ki so primerne, vključno z vegetarijance. Lahko jih spreminja v različnih dnevih v tednu, da pripravijo svoje obroke v razpoloženju.

Na naši spletni strani obstaja veliko okusne in zdrave recepte, ki vam pomagajo izgubiti težo z zdravjem, ostati vitek in lep vsak dan.

Preberite tudi na naši spletni strani.
Prav tako je pomembno, da se združi pravilno prehrano s telesno dejavnostjo. Ples, igranje šport, plavati, teči, hoditi. Veselite se vsak dan.

Dober tek in srečno!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako postati model - nasveti strokovnoKako postati model - nasveti strokovno
Kaj, da fant na Valentinovo (Valentinovo)?Kaj, da fant na Valentinovo (Valentinovo)?
Kot moderne ženske združujejo družino in karieroKot moderne ženske združujejo družino in kariero
Kaj je prehrana plesalcevKaj je prehrana plesalcev
Pravilna oblika obrvi za različne tipe obrazovPravilna oblika obrvi za različne tipe obrazov
Vegetarijanski meni za tedenVegetarijanski meni za teden
Ženski energije v družini - realizacija naravnih nagonov ženskŽenski energije v družini - realizacija naravnih nagonov žensk
Zaljubila v sebi, in vam bo všeč okolicoZaljubila v sebi, in vam bo všeč okolico
Pravilna meni za ženske po 40 letihPravilna meni za ženske po 40 letih
Značilen vedenje ljubimec moški deviceZnačilen vedenje ljubimec moški device
» » Meni za teden: dobra prehrana za ženske

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea