Agaricus prehrana: recepti in pregledi

Agaricus prehrana: recepti in preglediAgaricus ali macesen goba je član tako imenovanega zajedavcev in raste predvsem na Daljnem vzhodu in v Sibiriji. Že dolgo velja za zdravljenje in se uporablja za medicinske namene, vendar v zadnjem času so znanstveniki odkrili nove in koristne lastnosti glive: izkazalo se je, da agarikus pomaga zmanjšati prekomerne telesne teže. In to je res, ker kritike ljudi, ki se uporabljajo za izdelek, za potrditev njegove učinkovitosti.

Opis agarikus

Raziskovalne Znanstveniki so pokazale, da ima rastlina posebno komponento, ki aktivira delovanje jeter. Slednji, po drugi strani, začne proizvajati snov, ki pospešuje metabolizem in razgradnjo maščob. To je to znanstveno odkritje je privedlo do tega, kar je zdaj postalo trdega goba pogosto uporablja za varno in učinkovito zmanjšanje prekomerne telesne teže.

Agaricus prehrana: recepti in pregledi

Še več, macesen gobe popolnoma odstrani škodljive snovi: toksinov in odpadki, ter čisti črevesje, kar vodi tudi do zmanjšanja presežnega kilogramov.

Recept tinkture Agaricus

Ponavadi je za učinkovito izgubijo težo trdega gobice pripravimo infuzijo. To se naredi takole:

Agaricus prehrana: recepti in pregledi

  1. Ob 30-50 gramov agarikus in ga v toplo vodo (300-500 ml).
  2. Zmes pustimo, da napolni približno 8-9 ur.
  3. Po voda odteka v skodelico, vendar je še vedno potrebna voda!
  4. Mushroom sama temeljito zmleti in nato še enkrat prelijemo z isto vodo, ampak tudi dodamo malo bolj toplo vodo.
  5. Nadalje infuzijo čaka na srednjem ognju in spravimo na temperaturo približno 60 stopinj (ne zavre!).
  6. Zdaj moramo, da odteče infuzijo v termo in pustimo stati približno 12 ur.
  7. Pijte čez dan za pol ure pred obroki.

Agaricus prehrana: recepti in pregledi

kontraindikacije

  • nosečnost
  • Idiosinkrazija

priporočila

V nobenem primeru se ne sme zlorabljati glive - piti največ 12-14 dni, potem pa potrebuje odmor za 3-4 mesece. Če uporabljate začeli alergijsko reakcijo, pri čemer je homeopatsko zdravilo je treba takoj prekiniti.

Agaricus prehrana: recepti in pregledi

Agaricus: pregledi homeopatskih pripravkov

Maria, stara 34 let. Zelo sem zaskrbljena zaradi prekomerne telesne teže. Ob rahlem povečanju bi imeli več kot 90 kg - to je vedno depresiven. Še posebej pogosto bolni spoji, je imel visok krvni tlak in druge zdravstvene težave. Znane svetujemo, da homeopatije. Sprva sem bil skeptičen, ampak še vedno se odločil poskusiti, in sem se potrudil Agaricus Muskarius. Pil sem približno pol leta (ja, zadeva ni hitro), zdaj pa imam težo 74 kg! Tlak normalizira, toliko boljši občutek! Najlepša hvala ustvarjalcem te čudežno zdravilo!

Inessa, star 27 let. Odlično homeopatsko zdravilo. Vzel sem "Naturonik". Slekel zaradi 10 kg in izboljšati splošno zdravje. Zelo sem vesel. Sem prebral po mnenju spletu, ki je ta gliva naj bi strupena in nevarna, ampak ko sem prebral znanstvene literature, je postalo jasno, da ne gre - Agaricus nanaša na kresila, in zagotovo niso strupeni. Zaključek: zaupanje zaupanja vreden vir!

Nadežda, star 40 let. Z macesnovega gobo, ne le znebili dodatnih kilogramov, ampak tudi toksinov, strupov. Zelo dobro čisti telo! Homeopatija - močna stvar, čeprav to ne vedno prepozna.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Znanstveniki: ljudje preveč jesti zaradi določenih kemičnih snovi v možganihZnanstveniki: ljudje preveč jesti zaradi določenih kemičnih snovi v možganih
Cimet za hujšanje: uporabi, recepti, kritikeCimet za hujšanje: uporabi, recepti, kritike
Gobe ​​na obrazuGobe ​​na obrazu
Tinktura gobeTinktura gobe
OysterOyster
Znanstveniki v Kanadi: krvna skupina diete so neučinkovitiZnanstveniki v Kanadi: krvna skupina diete so neučinkoviti
Zhuydemen hujšanje kapsuleZhuydemen hujšanje kapsule
Piti iz kumar z limono za hujšanjePiti iz kumar z limono za hujšanje
ChampignonChampignon
Znanstveniki: Debelost med ameriškimi študenti, ki jih alkohol in hitra hrana povzročaZnanstveniki: Debelost med ameriškimi študenti, ki jih alkohol in hitra hrana povzroča
» » Agaricus prehrana: recepti in pregledi

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea