Xenical zdravilo za hujšanje

Ena izmed najbolj priljubljenih v tem trenutku pomeni za hujšanje - Xenical (Xenical).

Xenical - Švicarski Zdravilo za hujšanje, njegovo delovanje temelji na operacijo blokiranja encima (lipaze), ki cepi maščobe iz hrane na raven, kjer lahko jih telo absorbira. Preprosto povedano, Xenical preprečuje absorpcijo maščob v telesu.

V skladu z navodili proizvajalca (farmacevtska podjetja F.Hoffmann-Laroche doo, deluje že več kot 100 let):

    Xenical - inhibitor gastrointestinalnih lipaz, zmanjša količino prebavljivih kalorij telo, ki preprečuje absorpcijo nekaterih maščob.

Xenical se ne absorbira v kri in zato ne vpliva negativno na notranje organe, to ni zasvojenost.

Xenical prehrana imenovan za zdravnika:

  • osebe, ki so debeli (ITM nad 30), ali pa prekomerno telesno težo (ITM 25-30), ki so že trpi zaradi bolezni, kot so diabetes mellitus, ateroskleroza ali arterijska hipertenzija ali imajo dejavnike tveganja za razvoj te bolezni.
    Xenical je s kombinacijo zdravila s hrano, zmerno nizkokalorično uporablja.

Xenical blokira proces presnovo maščob, približno 30% zaužitega maščobe niso razdeljena in se izvrže s fecesom. Organizem dati manj maščobe začne za uporabo zalog nakopičenih v telesu.

Za preglede, ob prejemu shemo Xenical, ki ga predpiše zdravnik, je najprej teža ustalila, nato pa, če v celoti sledijo priporočilom, lahko teža zmanjša za več kot 20%.

vsi neželeni učinki, ki se lahko med jemanjem Xenical pojavijo, izhajajo iz črevesja, so:

  • oljnata izcedek iz rektuma;
  • napenjanje - obilne odvajanje plinov;
  • pogostejše odvajanje blata;
  • maščobne / oljnato blato;
  • fekalno inkontinenco.

Možno je tudi, bolečine ali nelagodje v trebuhu, driska.

Vsi ti pojavi - posledica blokiranja maščobe. Maščobe, ki se ne absorbira v kri zmešamo s stolom. Stranski učinki so bolj verjetno, če hrana vsebuje veliko maščob.

prehrana z nizko vsebnostjo maščob bistveno zmanjša verjetnost neželenih učinkov, medtem ko so jemali Xenical. Postopoma je kronična uporaba zdravila, bolniki naučijo nadzorovati količino maščob v prehrani.

Xenical je kontraindicirana za ljudi z:

  • kronični sindrom oslabitve črevesne absorpcije,
  • bolezen žolčnika.
  • Zdravilo se ne sme uporabljati med nosečnostjo in ženske, ki dojijo, na 18 let.

Sprejem Xenical je mogoča le pod zdravniškim nadzorom, če imate:

  • ledvični kamni bolezen,
  • sladkorna bolezen,
  • anoreksija ali bulimija,
  • če jemljete katerokoli drugo hujšanje,
  • pokazal Sandimmun (Sandimmune, Neoral).

V vsakem primeru, preden vzamete Xenical, je priporočljivo obiskati endokrinolog.

    Zdravnik lahko predlaga poseben program, da bi dosegli največji učinek s čemer Xenical, ki združuje prehrane in stranskimi proizvodi.

Ob Xenical pod vodstvom zdravnika, boste razvili nove prehranjevalne navade. V tem primeru, Gone kg ne bo vrnil po ukinitvi zdravila.


Kako jemati Xenical za hujšanje?

Vzemite eno kapsulo zdravila Xenical med obroki ali najpozneje eno uro po obroku. Če hrana ne vsebuje maščob, potem lahko preskočite sprejem Xenical. Vsaka tableta piti kozarec vode.

Lahko traja tudi do 3 kapsule na dan Xenical (120 mg 3-krat na dan), tako, da načrtujejo vnaprej s tem, kar obroki Raje vzemi.

Če ste zamudili sprejem Xenical in po obroku je več kot eno uro, vzemite naslednji odmerek ob ali po naslednjem obroku. Ne vzemite dvojnega odmerka zdravila.

Ko prejmete Xenical priporoča uravnoteženo prehrano, v kateri maščobe, da se ne več kot 30% celotnega vnosa kalorij. Na primer, če je dnevna prehrana 2000 kcal / dan, maščobe, ne sme biti več kot '67 Poleg tega je treba dnevni stopnja maščob razdeli v 3 glavne obroke - z njimi in se Xenical.

Pomembno je, da:

Xenical zmanjša tudi absorpcijo v maščobah topnih vitaminov, posvetujte s svojim zdravnikom morda morali sprejeti dodatne multivitaminskih pripravkov, ki vsebujejo vitamine (A, D, E, K in beta karoten). Jemati vitamine enkrat na dan najmanj 2 uri po zaužitju Xenical ali pred spanjem.

Ne verjamem, da ob Xenical, lahko jeste veliko maščob, ne le, da ne izgubijo težo, tako da tudi stranski učinki, "uživajo" v celoti.

Na primer, znan ruski strokovnjak za prehrano Queen Margaret priporoča:

Le občasna uporaba Xenical na enkratno uporabo velikih količin mastne hrane. Preostali čas samo jesti manj maščob.

Analogni Xenical - Ruski priprava Orsotena. Zdravilna učinkovina obeh nasprotnih orlistat (orlistat) bloki drog procesu lipolize, ki preprečujejo njihovo absorpcijo.

Xenical: pregledi

Ana, stara 34 let. Sem ginekolog predpisal Xenical, po letih hormonski, sem pridobil 16 kg. Stehtano 86 kg., Z mojo višino 163 cm., To je nočna mora! Ginekolog preklicana hormone in rekel, da bomo izgubili težo. Socialna Xenical 1,5 meseca, izgubila 10 kg., Seveda, je discipline, v smislu, kaj jeste. Včasih sem rad manijak ponoči v hladilniku, in ne za jablan orožja raztegnjena, in za klobaso, majoneza, solata ... jesti maščob, je parried lov po 3 dneh po prejemu. Noč zhor ustavil. Prvi dnevi, WC je veliko bolje, da ne odmakne, nato pa se je prilagoditi. Ko je bil revidiran s hrano, nato pobochki več, no, včasih divja. Upam, da ko sem končal sprejem, moji kilogramov ne bo vrnil.

Nadežda, star 25 let. V začetku letošnjega poletja, tehtal 73 kg, višina 170 cm, ni veliko za reči, da sem bil debel, vendar v avgustu smo načrtovali izlet z možem na morje, tako da je bilo potrebno odvreči nekaj kilogramov, in hitro. Lekarna svetoval Xenical kapsulo, ko je kupil 2 pakiranji. Napiši tukaj veliko, da daje ta recept drog, sem prodal. Sem vzel 2 kapsuli na dan po obroku. Zato sem se odločil, da kg vrgel hitro in učinkovito, poleg kapsul, še vedno držati nekaterih pravil - ne jesti po 6 ponoči in v jutranji jogurt zvije obroč. Ponavadi na dieti ne morem sedeti, ampak ko sem začel uporabljati Xenical, iz neznanega razloga ni bilo teka sploh. Pobochek zdravila ni opazil, morda zato, ker se je pravilno hrani. Na koncu, mesec dni kasneje pa mi je pokazal bilanci 64 kg, sem bil v sedmih nebesih! Večina teh kapsul ni kupil, ker sem poskušal sam voditi v samem enako težo.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
AterosklerozaAteroskleroza
"Santimin" hujšanje"Santimin" hujšanje
L-tiroksina za hujšanjeL-tiroksina za hujšanje
Kalcij D3 ForteKalcij D3 Forte
Izguba teže: 6 lipo, lipo 6x in L-karnitinaIzguba teže: 6 lipo, lipo 6x in L-karnitina
Glyukofazh hujšanjeGlyukofazh hujšanje
Idealno za tablete za hujšanjeIdealno za tablete za hujšanje
Pivniki za čiščenje telesaPivniki za čiščenje telesa
Kakšne tablete za pomoč pri izgubi teže?Kakšne tablete za pomoč pri izgubi teže?
Najbolj učinkovita prehrana tableteNajbolj učinkovita prehrana tablete
» » Xenical zdravilo za hujšanje

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea